Kurz Kryštály a kryštaloterapie - liečivé minerály

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

V prírode je mnoho prostriedkov, ktoré môžu človeku pomôcť pri odstraňovaní rozličných ťažkostí. Známe aj menej známe minerály a kryštály majú svoje osobité vlastnosti a liečivú energiu.

Cieľom kurzu je naučiť sa základné liečivé zostavy používané v kryštaloterapii, dozvedieť sa viac o najdôležitejších mineráloch, kryštáloch, polodrahokamoch a liečivých kameňoch, ich sile, histórii a používaní.

Cieľová skupina

Pre každého, kto hľadá možnosti využitia energií z prírody pri alternatívnom liečení seba i svojich blízkych alebo ho kryštály priťahujú svojou krásou a chce poznať ich význam a účinky.

Obsahová náplň

Kurz sa skladá z dvoch častí, ktoré na seba odborne nadväzujú. Prvá časť je úvod do témy so zameraním na kamene vekov, špeciálne kamene a základné liečivé zostavy. Druhá časť kurzu sa zameriava na kamene nového veku, drahé kamene, zvláštne kamene, číre kryštály a kryštálové orákulum.

Kryštály a kryštaloterapia I: Ríša minerálov, ako vznikajú a rastú kryštály, kamene vekov (ametyst, citrín, ruženín, malachit, lazurit, azurit, záhneda, sodalit, acháty, heliotrop, turmalín, obsidián, tygrie oko, akvamarín, číre kryštály) a ich účinky, starostlivosť o ne, terapeutické využitie a liečivé zostavy pre každého. Zvláštne kamene (ochranné, osobné, meditačné, univerzálne liečivé). Praktické ukážky. Skúsenosti z praxe.

Kryštály a kryštaloterapia II: Číre kryštály a ich špeciálne použitie, ďalšie zvláštne kryštály (lazurit, mesačný kameň, slnečný kameň, rodonit, avanturín, unakid a iné), drahé kamene a ich účinky (zafír, topaz, diamant, rubín, opál, smaragd, zirkón). Kamene nového veku a kamene zmien (kunzit, fluorit, celestín, angelit, labradorit, kyanit-disten, ametrín, serafinit, čaroit, jaspisy, selenit, larimar a iné), kryštálové liečebné zostavy, kryštálové orákulum a jeho využitie pri výkladoch(je sada kariet, ktorú si môžete zakúpiť na mieste, prípadne aj sadu kamienkov po objednávke). Praktické ukážky.

Ponúkame možnosť zakúpiť a objednať si vybrané kryštály, minerály a šperky na mieste.

Lektor:
Ing. Iveta Slobodníková, lektorka a kryštaloterapeutka s dlhoročnou praxou

Termíny kurzov

07.09.2017 - 08.09.2017

17:00 - 20:00

Prihlásiť sa

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Ing. Iveta Slobodníková
tel:
+421 903 110 *** zobraziť

mobil:
+421 905 255 *** zobraziť

email:
ziv@... zobraziť


Adresa
ZIV, Trenčianska 53, 82109 Bratislava

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 905 255 *** zobraziť

mobil:
+421 905 255 *** zobraziť

email:
ziv@... zobraziť

web: www.ziv.sk

Adresa
Združenie pre integrálne vzdelávanie
Trenčianska 53, Bratislava Zobraziť na mape

Hodnotenie kurzu

(hlasujte)