Kurz Energie vzťahov

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Kurz dáva odpovede na otázky, prečo sa ľudia správajú určitým spôsobom, prečo partnerské vzťahy nefungujú podľa našich predstáv a objasňuje mnohé zo „záhad“ výmeny energie, ochrany a možností liečenia a vytvárania zdravých funkčných vzťahov.

Kurz pozostávajúci z dvoch častí ponúka možnosť porozumieť dynamike vzťahov z psychologického a energetického hľadiska,vidieť podstatu vzniknutých problémov a možnosti ich riešenia. Prednášky s praktickou časťou a mentálnymi technikami, rady a návody na zlepšenie komunikácie a porozumenia vo vzťahoch.

Cieľová skupina

Kurz je určený jednotlivcom, pracovníkom vo všetkých oblastiach, firemným skupinám,manažérom,širokej verejnosti.

Obsahová náplň

Jedinečný kurz prináša nový pohľad na vzťahy s troškou psychológie pre bežný život. Význam a potenciál vzťahov, zdroje napätia a nedorozumení, energetické zákonitosti vo vzťahoch, rodinné schémy a mentálne vzorce, harmonizácia vzťahov v rodine a na pracovisku, energetická ochrana.

Všetko podstatné o vzťahoch z psychologického a energetického hľadiska – ako ich tvoriť, liečiť, riešiť problémy bez straty energie. Skladá sa z 2 trojhodinových častí, je možné absolvovať ľubovoľnú časť v ľubovoľnom poradí.

Energie vzťahov 1 (3h)- vzťah k sebe samému a rodina Vzťah k sebe k samému, uzdravenie vnútorného dieťaťa, energetické rodinné vzorce, vnútorná sila a zodpovednosť za svoj život, vzťah medzi psychikou, emóciami a fyzickým telom, životná energia a rytmus života, ako prebudiť vôľu a rozvíjať svoje schopnosti, talenty, sebaúcta a sebadôvera, čo môžeme čítať z tváre, zmysly prahy duše, ochrana energie vo vzťahoch a riešenie problémov, pracovné, sociálne, priateľské vzťahy, biorytmus vzťahov, tvorivosť a úspech. Praktická časť – mentálne cvičenia.

Energie vzťahov 2 – partnerské vzťahy (3h) Partnerské vzťahy, akej povahy je vzťah z karmického hľadiska, vyšší zmysel vzťahov, ako milovať bez nebezpečenstva pre iných aj pre seba, pasce ega, energetické vzorce používané vo vzťahoch, konštruktívne riešenie a predchádzanie konfliktov, rodinné vzorce a myšlienkovo emočné schémy, základná životná energia, rozlišovanie medzi partnerstvom a priateľstvom, liečenie vzťahov, energetická a verbálna komunikácia, únik, odčerpávanie a ochrana energie vo vzťahoch, vývoj vzťahov a potenciálne krízy a ako im predchádzať, prekonať ich, láska prasila vesmíru. Praktická časť – mentálne cvičenia.

Lektor:
Ing. Iveta Slobodníková, terapeutka a lektorka s 20-ročnou praxou

Typ a platnosť osvedčenia:
interný certifikát

Termíny kurzov

Otvára sa štvrťročne.

Kurz na mieru (vnútrofiremný kurz)

Kurz je možné organizovať aj pre uzavreté skupiny kde obsah, termín a miesto sa dohodne podľa požiadaviek zákazníka.

Cena bude vypočítaná na základe presnej špecifikácie objednávateľa.

Odporúčaný rozsah kurzu: 6 hodín

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Ing. Iveta Slobodníková
tel:
+421 903 110 *** zobraziť

mobil:
+421 905 255 *** zobraziť

email:
ziv@... zobraziť


Adresa
ZIV, Trenčianska 53, 82109 Bratislava 2

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 905 255 *** zobraziť

mobil:
+421 905 255 *** zobraziť

email:
ziv@... zobraziť

web: www.ziv.sk

Adresa
Združenie pre integrálne vzdelávanie
Trenčianska 53, Bratislava Zobraziť na mape