Detail kurzu

Bachova kvetová terapia - online kurz

Ing. Jana Jašková - eLearning Academy

Popis kurzu

Prečo Bachova terapia? Pretože vy ste emočná bytosť, vy ste človekom, ktorý má emócie. A má ich všetky. Pozitívne aj negatívne. To je život ... Ste tu, aby ste ich prežívali a to sa týka aj emócií, ktoré nechcete cítiť. Všetky emócie sú vašim priateľom a ceňte si hlavne tie negatívne, pretože práve tieto emócie, sú priateľmi, ktorí vás upozorňujú, že je čas niečo zmeniť.
  • ZAČIATOK ŠTÚDIA - aktivácia kurzu do 24 hod. od úhrady kurzového poplatku 
  • KONIEC ŠTÚDIA - individuálne štúdium s maximálnym ukončením do 6 mesiacov od aktivácie kurzu
  • INFORMÁCIE O ŠTÚDIU - www.kurzy-liecenia.sk

Obsah kurzu

Princípy kurzu Bachovej terapie

I.Jednoduchosť výberu bachových esencií

Metóda selekcie tej správnej bachovej esencie je veľmi jednoduchá a použiteľná pre každého. Základom je otvorené srdce a odvaha počúvať, čo sa skrýva za slovami, ktoré používame. Každá bachova esencia nesie v sebe vibračnú silu, ktorú sám na sebe Dr. Bach testoval. Celý systém terapie pozostáva z 38 bachových esencií, kde každá stelesňuje určitú emóciu. Cieľom je nájsť zhodu medzi tou emóciou, ktorú prežívam a spojiť ju s charakterom bachovej esencie. Následne dochádza k uvoľneniu negatívnej emócie a náprave energetického systému.

II. Bezpečnosť bachových esencií

Všetky bachove esencie sú darom Matky prírody a sú pripravené z kvetov rastlín a stromov. Žiaden z použitých kvetov nie je toxickým alebo otravným, nedochádza k žiadnym kontraindikáciám, bez ohľadu na množstvo prijatej esencie. Z dôvodu kompatibility bachových esencií s energetickým systémom človeka, neexistuje predávkovanie, vedľajšie efekty alebo nesúlad s inými metódami liečenia. Uplatnenie kvetových esencií je veľmi široké a neexistujú kontraindikácie liečby.

III. Spoznaj sám seba

Tento pilier je snáď najdôležitejším a zároveň sa aktivuje automaticky a bez vášho pričinenia. Čítate príbehy bachových esencií, ich charakteristiky, ich pozitívne a negatívne kvality a váš mozog pritom hľadá asociácie. Podobáte sa na tú alebo onú bachovu esenciu, alebo si poviete, že to je presne tá esencia, ktorú by som teraz potrebovala. Tieto momenty zažívate počas celého kurzu. Začínate sa spoznávať. Už nemáte strach pripustiť si presne tú negatívnu emóciu, ktorú držíte vo vnútri seba, už nemáte strach cítiť ju, už neodmietate je prítomnosť. Začínate byť odvážni. Často sa budete sami seba pýtať: „Čo cítim?“ ste schopní úprimne sa pozrieť svojim negatívnym emóciam do očí. Lebo nie ste sami, Dr. Bach vám zanechal pomoc v malých fľaškách bachových esencií. 

Viac na: https://www.kurzy-liecenia.sk/sk/bachova-kvetova-terapia.alej

Certifikát Po úspešnom ukončení štúdia získava absolvent certifikát Poznámka k cene

V cene je zahrnutý komplexný kurzový materiál, vedenie lektora, bezplatné konzultácie, certifikát

Hodnotenie
Organizátor