Kurz Meditácia krok za krokom

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Zoznámenie sa s meditáciou, praktické cvičenia, návody na samostatnú prácu doma. Znalosť základných techník relaxácie a meditácie umožňuje podporiť a uvoľniť samo liečivé schopnosti pre zdravie fyzického tela, regenerovať a posilniť myseľ.

Profesionálna lektorka s vyše 20-ročnou praxou vás povedie krok za krokom od základov až k intenzívnej hlbokej meditácii v škole ZIV so 16-ročnou tradíciou v oblasti rozvoja tvorivosti a vedomia.

Cieľová skupina

tvoriví pracovníci, manažéri, verejnosť

Obsahová náplň

Praktická výučba klasickej meditácie pre začiatočníkov aj pokročilých. Dozviete sa a vyskúšate si polohy tela, dýchanie, stavy mysle, techniky a spôsoby meditácie s profesionálnou lektorkou, ktorá vás povedie krok za krokom od základov až k samostatnej hlbokej meditácii. Význam meditácie pre zdravie a duševnú pohodu.

Kurz je rozdelený do cyklov, ktoré na seba nadväzujú. Každý cyklus obsahuje tri stretnutia po 70 minút, z toho minimálne 40 minút praktického cvičenia na koberci. Praktická meditácia s postupným zvyšovaním náročnosti a predlžovaním času, aktívna a pasívna meditácia, bezmyšlienkový priestor, kozmická energia a jej akumulácia, astrálne cestovanie, videnie a vnímanie rozšíreným vedomím, aktivácia tretieho oka a mnohé iné. Vždy prakticky, príjemne, s relaxáciou a doplnením vnútornej energie.

Kurz je vhodný pre každého, odporúčame začať prvým cyklom s teóriou, ale môžete sa pridať do ktoréhokoľvek stupňa, ak ste trošku pokročilejší. Pre úplných začiatočníkov odporúčame absolvovať najprv kurz Relaxačné techniky, nie je to však podmienka pre vstúpenie do tohto meditačného kurzu. Ide o intenzívny výcvik meditácie, absolventom odporúčame zopakovať aspoň 2–3 krát do roka.

Je vhodné pohodlne sa obliecť, prípadne si doniesť vankúš, podložku pod hlavu, alebo na sedenie, deku, teplé ponožky, cvičíme na zemi – na koberci. Maximálny počet ľudí v jednej skupine je 8. Kurz je určený len pre vážnych záujemcov o praktický nácvik meditácie.

Lektor:
Ing. Iveta Slobodníková, lektorka s vyše 20-ročnou praxou

Termíny kurzov

11.05.2017 - 14.05.2017

C1: 11.5.,12.5.,14.5. 2017 vždy v čase 19:00 - 20:15

Prihlásiť sa

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Ing. Iveta Slobodníková
tel:
+421 905 255 *** zobraziť

mobil:
+421 905 255 *** zobraziť

email:
ziv@... zobraziť


Adresa
ZIV, Trenčianska 53, 82109 Bratislava

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 905 255 *** zobraziť

mobil:
+421 905 255 *** zobraziť

email:
ziv@... zobraziť

web: www.ziv.sk

Adresa
Združenie pre integrálne vzdelávanie
Trenčianska 53, Bratislava Zobraziť na mape