Kurz Meditácia krok za krokom

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Kurz meditácia je večerný trojstupňový kurz klasickej meditácie. V každom stupni sú tri 75 min. lekcie. Cvičí sa na meditačnom koberci a naučíte sa všetko o meditácii z psychologického aj zdravotného hľadiska: polohy tela, dýchanie, stavy mysle,hlboká relaxácia a energia, uvoľnenie myšlienok a emócií, ako dosiahnuť bezmyšlienkový stav, tvoriť vízie. Lekcie sú zamerané na praktickú 40 – 50 minútovú meditáciu. Pre firmy odporúčame teambuilding PRO-BUSINESS meditácie ako trojhodinový program pre manažérov.

Cieľová skupina

Pre firmy ako teambuildingový trojhodinový program, tvoriví pracovníci, manažéri, verejnosť, darčekové poukazy

Obsahová náplň

Kurz rozvíja schopnosť ovládať svoju mmyseľ a emócie aj hlboko relaxovať a doplniť energiu. Naučíte sa základy praktickej meditácie pre začiatočníkov aj pokročilých. Dozviete sa a vyskúšate si polohy tela, dýchanie, techniky a spôsoby meditácie s profesionálnou lektorkou, ktorá vás povedie krok za krokom od základov až k samostatnej hlbokej meditácii. Pozitívny význam meditácie pre zdravie a duševnú pohodu je praxou aj vedecky overený.

Kurz obsahuje tri základné cykly (každý cyklus obsahuje 3 lekcie po 75 minút). Každá lekcia obsahuje 40–50 minút meditáciu, praktický nácvik dýchania a meditačných pozícií na meditačnom koberci a základy klasickej meditácie. Kurz vás povedie krok za krokom k hlbokej meditácii a stavu rozšíreného vedomia, prehlbuje intuíciu a mimozmyslové schopnosti,náročnosť sa pomaly zvyšuje s každým ďalším stupňom. Meditácie sú v príjemnom prostredí Galérie ZIV. Dozviete sa základných typoch meditácií, rozdieloch medzi východným a západným spôsobom a všetko si prakticky vyskúšate. Kurz obsahuje aj techniky astrálnej projekcie vedomia a prirodzenej aktivácie tretieho oka a iné. Odporúčame začať prvým cyklom s teóriou, ale môžete sa pridať do ktoréhokoľvek stupňa, ak ste pokročilý. Ide o intenzívny výcvik meditácie vhodný pre každého, úplných začiatočníkov aj pokročilých, absolventom odporúčame zopakovať aspoň 2–3 krát do roka a skúsiť každý deň meditovať pre ďalší rozvoj a upevnenie meditačných schopností:-), prípadne navšíviť ďalšie meditačné kurzy a workshopy ZIV. Info www.ziv.sk, +421905255585.

LEKTORKA: Ing. Iveta Slobodníková, lektorka s dlhoročnou praxou v oblasti meditácií, rozvoja vedomia a terapií umením, autorka meditačného systému Modrá planéta, autorka kníh vydaných doma aj v zahraničí. „Sedem krokov k Šťastiu – vesmírna hra“ Ikar 2004 SR, „Meditatives Pendeln“ Konigsfurt Urania 2008 Nemecko, " Modrá planéta – Malá kniha o veľkých meditáciách" ZIV 2012 SR.

Lektor:
Ing. Iveta Slobodníková, lektorka s vyše 20-ročnou praxou, autorka kníh o meditácii

Termíny kurzov

13.12.2017 - 15.12.2017

Prvý stupeň,tri lekcie, 3x75 minút, 19.45-21.00h

Prihlásiť sa

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Ing. Iveta Slobodníková
tel:
+421 905 255 *** zobraziť

mobil:
+421 905 255 *** zobraziť

email:
ziv@... zobraziť


Adresa
Galéria ZIV, Trenčianska 53, 82109 Bratislava

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 905 255 *** zobraziť

mobil:
+421 905 255 *** zobraziť

email:
ziv@... zobraziť

web: www.ziv.sk

Adresa
Združenie pre integrálne vzdelávanie
Trenčianska 53, Bratislava Zobraziť na mape

Hodnotenie kurzu

(hlasujte)