Vykazovanie DPH - praktické príklady

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Cieľom seminára je, aby ste získali výbornú znalosť a istotu pri rozhodovaní o tom, kde budú vykázané zdaniteľné transakcie (obchodného i neobchodného charakteru) z pohľadu zákona o DPH.

Seminár je zameraný na praktické vyplnenie tlačív Daňového priznania k DPH, Súhrnného výkazu a Kontrolného výkazu

Cieľová skupina

Seminár je určený odborníkom zo súvisiacich ekonomických oblastí ako sú účtovníci, finanční manažéri, daňoví poradcovia, audítori, ekonomickí poradcovia.

Obsahová náplň

Popis:

K správnemu vyplneniu tlačív nám bude prednostne slúžiť Zákon o DPH a poučenia k vypĺňaniu tlačív. Sekundovať budú metodické pokyny a usmernenia, ktoré sa týkajú vykazovania DPH a správnej fakturácie. A v neposlednom rade vás určite zaujmú niektoré otázky a odpovede zo strany finančnej správy.

Výkazy budeme spolu vypĺňať na základe praktických príkladov čerpaných zo situácií podnikateľov, ale aj neziskových organizácií. Môžeme čerpať aj z vašich príkladov, ktorými obohatíte seminár. V tlačivách preberieme každý jeden riadok. Zameriame sa na všetky typy podaní – riadne, opravné aj dodatočné. Na všetky typy osôb, ktoré podávajú výkazy – platiteľ DPH, iná osoba registrovaná pre DPH a iní.

V závere seminára máte možnosť preveriť si svoje znalosti testom – sami si vyskúšate vyplniť tlačivá na základe vopred pripravených príkladov rôznych zdaniteľných obchodov, tuzemských i zahraničných. Správnosť vypracovania tlačív si preberieme spolu, aby sa každý účastník dozvedel, akú úroveň praktickej stránky Zákona o DPH dosahuje.


Chcete sa vzdelávať efektívne? Máme pre Vás riešenie. Predstavujeme vám vzdelávací video portál. Video kurzy sú plnohodnotné vzdelávacie programy, sú vám k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. Licenciu máte na 1 rok, pozerať ich môžete až na 3 zariadeniach a koľkokrát chcete. Viac info o video kurzoch: www.video-kurzy.sk
HORÚCA NOVINKA

Video školenie Novela zákona o DPH k 1.1.2017

Školenie prichádza k Vám, nemusíte ísť Vy za ním. Cena 18 € s DPH. Stránka video školenia: https://www.video-kurzy.sk/video-skolenie-novela-zakona-o-dph-k-112017

Lektor:
Ing. Adriana Gazdová, odborníčka na účtovníctvo a dane s dlhoročnou praxou v oblasti komplexného vedenia účtovníctva. Absolvovala EU v Bratislave, odbor účtovníctvo a audítorstvo. Svoje vedomosti odovzdáva už šesť rokov ako lektorka kurzov a školení

Termíny kurzov

17.05.2017

od 8:30 do 15:00 hod.

Prihlásiť sa
09.06.2017

od 8:30 do 15:00 hod.

Prihlásiť sa

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Tomáš Gazda
tel:
+421 2/444 410 *** zobraziť

mobil:
+421 903 770 *** zobraziť

email:
office@... zobraziť


Adresa
Račianska 72, 830 03 Bratislava

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 2/444 410 *** zobraziť

mobil:
+421 903 770 *** zobraziť

email:
office@... zobraziť

web: edu-land.sk

Adresa
EDU-LAND s.r.o.
Račianska 72, Bratislava Zobraziť na mape