DIPLOMATICKÝ PROTOKOL V ANGLICKOM JAZYKU + VYDANIE OSVEDČENIA

Prišli ste neskoro, tento kurz je neaktuálny.

Prejsť na zoznam:

Popis kurzu

DIPLOMATICKÝ PROTOKOL V ANGLICKOM JAZYKU

Cieľová skupina

Seminár Diplomaticý Protokol je určený pracovníkom a riadiacim pracovníkom – profesionálom – pohybujúcich sa v oblasti domácich alebo medzinárodných politických a hospodárskych vzťahov /výroba, obchod, financie, služby/. Seminár je určený pre ľudí, ktorí majú záujem zvýšiť si svoje teoretické a praktické vedomosti, zlepšiť komunikačné schopnosti, prepracovať sa za kratší čas k efektívnejšiemu výsledku.

Obsahová náplň

Témou semináru je obchodná komunikácia v telefonickom styku, v písomnom styku, pri obchodných stretnutiach a mnoho iného ako sú napr. rozdiely pri jednaní a obchodovaní v inej krajine. Venuje sa teda tzv. soft skills improvement – zvýšeniu Vašich zručností a to v oblasti verbálnej a písomnej komunikácie. Seminár sa tiež zaoberá všeobecnými zásadami pri príprave, riadení, zabezpečení návštev na rôznych úrovniach v rámci politických špičiek či už pri oficiálnych alebo pracovných návštevách. Predstaví kráľovské, diplomatické a obchodné správanie, praktiky s tým spojené – od oficiálneho až po bežné nadviazanie kontaktov, oslovení a titulovaní sa, predstavením sa a uvedením do spoločnosti, postupmi a procedúrami pri príprave, organizácii a participovaní na oficiálnych/pracovných/neoficiálnych stretnutiach , pravidlami i zvyklosťami. Predstaví pravidlá dress kódu pre špecifické príležitosti, ale aj rozdiely v tejto oblasti v rámci jednotlivých krajín. Zaoberá sa zásadami stolovania a ceremóniami ohľadne kráľovského, diplomatického a obchodného protokolu.

KAŽDÝ ÚČASTNÍK OBDRŽÍ PO ABSOLVOVANÍ SEMINÁRA OSVEDČENIE.

Súčasťou seminára sú odborné pracovné materiály a samozrejme chutné občerstvenie a nápoje. V prípade, že si prajete vegetariánske alebo bezlepkové občerstvenie, prosím, oznámte nám to deň vopred a my ho pre Vás radi zabezpečíme. Každý, kto chodieva k nám na semináre, kurzy a školenia vie, že dbáme na Váš komfort a záleží nám na Vašej spokojnosti. Tešíme sa na Vás!

Ak budete na seminári s niečím nespokojní, povedzte to nám a vylepšíme to a ak budete spokojní, šírte prosím dobrú reklamu o nás ďalej, alebo nás sledujte a zdieľajte na www.facebook.com/agenturaapollo

AKCIA: PRI PRIHLÁSENÍ 5 ÚČASTNÍKOV Z JEDNEJ SPOLOČNOSTI NA JEDEN SEMINÁR – 6. ÚČASTNÍK ZDARMA!

Lektor:
HELENA SCANLONOVA

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Dana ORAVCOVA
tel: +421 2/642 879 47
mobil: +421 903 242 412
e-mail: info@agenturaapollo.sk

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel: +421 903 242 412
mobil: +421 903 242 412
email: info@agenturaapollo.sk
web: www.agenturaapollo.sk

Adresa
AGENTÚRA APOLLO spol. s r.o.
Bazovského 19, Bratislava Zobraziť na mape