DETAIL KURZU

Spoločenské a svadobné líčenie

Od:

Academy of Image Consulting, s.r.o.

Bratislava

Popis kurzu

Academy of Image Consulting, s.r.o. Vám ponúka široké spektrum vzdelávacích aktivít,školení a kurzov, individuálny prístup ku každému klientovi a neoceniteľné praktické skúsenosti a tipy pre podnikanie.

Do palety našich vzdelávacích aktivít patrí komplexný profesionálny kurz  Módny stylista a vizážista, ktorý Vám pomôže získať kariéru snov. Kurz sa dá absolvovať aj v jednotlivých samostatných moduloch (vizážistická i módna časť). Ďalšou našou aktivitou sú kurzy spoločenského správania a business etikety, ktoré Vám umožnia získať istotu nielen pri pracovných rokovaniach či spoločenských akciách na najvyššej úrovni, ale i v bežnom živote.

Vzdelávacie kurzy sme pripravili pre všetky vekové kategórie, začiatočníkom i pokročilým, ktorí majú záujem vzdelávať sa a uplatniť sa v danom odbore. Zaručujeme striktne INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP, ktorý zohľadní Vaše doterajšie vzdelanie aj zručnosti.

Na kurzoch vyučujú akreditovaní lektori. Na záver obdržíte certifikáty platné na Slovensku i v zahraničí, v slovenskom a anglickom jazyku (podľa požiadaviek môžu byť vystavenéaj v nemčine či španielčine..). Poskytujeme referencie pri hľadaní práce a potvrdenie o praxi.

 K dispozícii sú učebné materiály,  ateliérový šatník  a doplnky,  profesionálne líčidlá, štetce a pomôcky.

Tento modul (spoločenské a svadobné) je zároveň aj súčasťou komplexného kurzu Módny stylista a vizážista, pozostávajúceho zo 6 modulov.

Obsah kurzu

·        zásady spoločenského make-upu (party, večierky)

·        zásady pri svadobnom make-upe 

         (skúsenosti z praxe, rozdiely medzi nevestami)

·        aplikácia umelých mihálníc

·        očné linky v praxi

·        tieňovanie očí

·        kontúrovanie (oči, nos, pery)

·        fixácia

·        extravagancia pri líčení

·        líčenie na módne prehliadky v skratke

·        aktuálne trendy v spoločenskom a svadobnom make-upe

·        ukážky a praktická časť

Certifikát Certifikát v slovenskom a anglickom jazyku
Hodnotenie
Organizátor