Spoznávame pokročilé funkcie Facebooku a Instagramu

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Bez Facebooku a Instagramu sa dnes v online svete už nezaobídeme. Preto sme si pre Vás pripravili sériu dvoch Biznis menu, na ktorých sa naučíte, ako zvládať nástrahy týchto gigantov.

Cieľová skupina

  • pokročilý

Obsahová náplň

Toto Biznis menu sa bude venovať pokročilým nastaveniam pre Facebook a Instagram. Povieme si o možnostiach, ktoré Facebook a Instagram ponúka a ako ich možno využiť čo najlepšie vo svoj prospech. Čo sa na workshope “Spoznávame pokročilé funkcie Facebooku a Instagramu” naučíme?

Ako využívať pokročilé funkcie Facebooku pre svoj biznis. Vnoríme sa od mysle ľudí a povieme si, ako sa mení trend využívania Facebooku. Ukážeme si, aké nové formáty Facebook v poslednom čase sprístupnil – Instant Articles, vynovené Notes, Live videá. A všetky si aj vyskúšame. Prečo sa oplatí eshopom venovať svoj čas budovaniu komunity na Facebooku. Reklamné formáty, ktoré môžeme využívať na Facebooku a Instagrame. Predstavíme si Facebook pixel. Ako vieme získať na Facebooku emailové adresy od používateľov. Čo vieme po novom vyčítať priamo z Instagramu. Ukážeme si, že Instagram nie je len o “nudných” fotografiách. Povieme si, ako čítať reporty. Aké čísla sú dôležité, aké nie a prečo.

Termíny kurzov

Otvára sa podľa záujmu.

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Eva Fajčíková
tel: +421 904 831 993
e-mail: fajcikova@visibility.sk

Adresa
Panská 14, 811 01 Bratislava

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel: +421 905 557 964
mobil: +421 904 831 993
email: fajcikova@visibility.sk
web: www.visibility.sk

Adresa
VISIBILITY s. r. o.
Panská 14/236, Bratislava Zobraziť na mape