Meditačná technika Eleny Tonetti - Individuálny workshop pre jednotlivca

Základné info
  • Termín kurzov: otvára sa podľa záujmu
  • Organizátor: Tantrasecrets
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Meditačnú techniku Eleny Tonetti môžete zažiť aj vy na našom workshope. Prejdite niekoľkohodinovou vnútornou cestou a v stave intenzívnej relaxácie prežite svoj život od bodu pred počatím, cez ranné detstvo, až po začiatok dospelých rokov. Pri tejto meditácii vychádzajú na povrch hlboké emócie, čo často spôsobuje až dojatie a slzy. Tieto pocity sú však nesmierne dôležité pre váš ďalší vývin a všetky bolestivé zážitky s nimi spojené môžete vďaka tomuto workshopu úplne prepísať. Táto meditácia je predovšetkým o vašej predstavivosti, ale veľmi intenzívne čerpá aj z práce s vlastným telom, ktoré má vo svojich bunkách zakódované cenné skúsenosti.

Tento workshop je venovaný všetkým, ktorí chcú nahliadnuť do svojho vnútra a opäť sa narodiť. Všetkým, ktorí chcú aspoň na chvíľu vystúpiť z každodenného zhonu a ponoriť sa do ohromnej sily meditácie. Doprajte si túto jedinečnú príležitosť, ktorá vám umožní vytvoriť rovnováhu v každom jednom životnom aspekte. Bude mi cťou vás na tejto ceste za sebapoznaním a sebarozvojom sprevádzať. J.Berkyová, CSB.

Obsahová náplň

Čo sa naučíte?

Naučíme sa 3 základné kľúče (pohyb, dych a hlas) a aj to, ako tieto 3 kľúče aplikovať, následne prechádzame do tanca, dychových cvičení a meditácie, pričom medzi každým krokom tejto cesty postupne odhaľujeme naše vnútro a nechávame sa viesť prepisom limbického systému. Dĺžka workshopu je približne 5 hodín a prináša okrem iného potlačenie ega, žiarlivosti, pýchy a hrdosti – predstavte si slastný pocit šťastia a čistej radosti zo života, ktorý by ste mohli mať, a prijmite skutočnosť, že každý z nás ma potenciál byť tou najlepšou verziou seba samého. Meditácia prepisu limbického systému je len jedna z ciest, ako túto verziu dosiahnuť alebo sa k nej pri najmenšom priblížiť. 

Čo si zobrať so sebou?

pohodlné oblečenie, karimatku, sarong (šatka na prikrytie), deku.

Individuálny workshop pre jednotlivca bude prebiehať s vami a s lektorom. 

Termín si, prosím, dohodnite na tel. čísle 0902 049 590. 

Bližšie informácie: info@tantrasecrets.sk

Termíny kurzov

Otvára sa podľa záujmu.

Cena: 158 €

Dĺžka kurzu: 4 hodiny

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 902 049 *** zobraziť

mobil:
+421 902 049 *** zobraziť

email:
info@... zobraziť

web: www.tantrasecrets.sk

Adresa
Tantrasecrets
Ul.Republiky 19, Žilina Zobraziť na mape