Škola majstrov vo výrobe

Základné info
  • Termín kurzov: 18.10.2017 - 19.10.2018
  • Miesto konania: Žilina
  • Cena: 3 480 € (2 900 € bez DPH)
  • Poznámka k cene: 1 účastník: 2 900 Eur bez DPH/ osoba 2 a viac účastníkov: 2 610 Eur bez DPH/ osoba V účastníckom poplatku je zahrnutá účasť na seminári, podkladové materiály v tlačenej forme, obed, občerstvenie a certifikát o absolvovaní. Ubytovanie nie je v účastní
  • Organizátor: IPA Slovakia, s.r.o.
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

PRAKTICKÉ ZÁŽITKOVÉ TRÉNINGY NA DIELNI PRE OSOBNOSTNÝ A ODBORNÝ RAST MAJSTROV Počas štúdia kombinujeme nielen teoretické a praktické tréningy priamo vo firmách, ale zároveň trénujeme aj mäkké zručnosti majstrov. Jednotlivé moduly vzdelávacieho programu sú definované na základe súčasných trendov, našich skúseností a minimálnych požiadaviek na majstra.

JE DÔLEŽITÝ MAJSTER PRE FIRMU? Pozícia majstra vo firme je kľúčová. Ako tímlíder riadi vo väčšine firiem až 80 percent zamestnancov, je hlavným nositeľom výrobného know-how. Dobrého majstra, ktorý je pre firmu prínosom, definuje nielen jeho odbornosť, ale aj manažérske zručnosti, schopnosť rýchlo vyhodnocovať a riešiť problémy.

Cieľová skupina

Majstri, supervízori, tímlídri

Obsahová náplň

Program tvoria moduly definované na základe súčasných trendov, našich skúseností, minimálnych požiadaviek na majstra a požiadaviek účastníkov. Vzhľadom na to, že program sa vyskladá z modulov podľa potrieb účastníkov, je definovaný spoločne po ich registrácii. Dĺžka štúdia je spravidla 1 rok. Časová náročnosť sú 2 dni/ mesiac. Veľkosť skupiny 12 ľudí (max. 15). Školenia prebiehajú vo viacerých výrobných spoločnostiach podľa jednotlivých modulov. V rámci štúdia riešia účastníci domáce úlohy. Aplikovanie nadobudnutých znalostí na vlastné pracovisko. Súčasťou štúdia sú kontrolné dni. Certifikát o úspešnom absolvovaní štúdia. Ukážku programu a domácich úloh nájdete hore v záložkách.

Termíny kurzov

18.10.2017 - 19.10.2018

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Zuzana Lendvayová
mobil:
+421 910 944 *** zobraziť

email:
lendvayova@... zobraziť


Adresa
Žilina

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 41/239 90 *** zobraziť

email:
info@... zobraziť

web: www.ipaslovakia.sk

Adresa
IPA Slovakia, s.r.o.
Predmestská 8600/95, Žilina Zobraziť na mape

Hodnotenie kurzu

(hlasujte)