Power BI – Pre vývojárov

Popis kurzu

Naučiť vývojárov, ako môžu rozšíriť funkcionalitu Power BI o nové funkcie, vizualizácie a dátové zdroje. Prevedie ich krok za krokom celým procesom integrácie Power BI do vlastných aplikácií. Ukáže im, ako sa dá obrandovať Power BI. A okrem iného sa naučia, ako sa dá Power BI integrovať s ich systémami, a ako v ňom zautomatizovať prácu s dátami a reportami pomocou Power BI API. Vzhľadom na veľký technologický rozsah kurzu je možné ho na požiadanie zrealizovať aj s menším počtom tém v kratšom čase.

Toto je jediný programátorský kurz Power BI v celej SR a ČR, pod vedením špičkového odborníka s 8-ročnou praxou v PowerPivote a 4-ročnou praxou v Power BI, vrátane nasadení vo veľkých firmách. Vďaka tomu si môžete byť istí, že Vás bude učiť skutočný expert z praxe, a nie iba lektor. Lektor je zároveň autorom prvej slovenskej knihy o Power BI a PowerPivote. Referencie nájdete na stránke www.power-bi.sk

Cieľová skupina

Programátori a vývojári, ktorí si chcú prispôsobiť Power BI podľa svojich predstáv, rozšíriť ho o novú funkcionalitu, či nasadiť ho ako súčasť svojich aplikácií.

Kontaktná osoba

Ing. Michal Chmelár
+421 904 574 476
chmelar@smartpeople.sk

Organizátor