Detail kurzu

AYURVEDA, AJURVEDA - ŠKOLA PRAKTICKEJ AJURVÉDY

Popis kurzu

Pozývame Vás na seminár ŠKOLA PRAKTICKEJ AJURVÉDY, ktorý sa uskutoční 20.1.2018 v Spiš­skej Novej Vsi v Jogacentre, ulica Letná 55, od 9,30 do 16,00 hod.

Celodenný seminár je prvou z dvoch častí overeného a úspešného modelu štúdia ajurvédy pre všetkých, ktorí chcú vziať zodpovednosť za zdravie do vlastných rúk na základe učenia Ajurvédy.

Absolventi Školy po absolvovaní dvojdielneho kurzu a domáceho samoštúdia budú schopní nastaviť si trvalo udržateľnú rovnováhu pomocou životosprávy zohľadňujúcej individuálnu konštitúciu jednotlivca. Pochopia, ako v ľudskom tele funguje päť prvkov, z ktorých sa skladá všetko vo vesmíre, a tiež aké sú prírodné zákonitosti, ktoré je treba dodržiavať na dosiahnutie zdravia a dlhovekosti.

Dozvedia sa, ktoré potraviny sú vhodné pre konkrétnu telesnú konštitúciu a ako využiť časové cykly prírody vo svoj prospech. Naučia sa, ako rozpoznať v tele disharmóniu troch základných energií a ako opätovne nastoliť ich harmóniu, a tým zdravie.

Súčasťou Školy je multimediálny program na domáce samoštúdium, vrátane skrípt. Celý seminár vedie Miroslav Maduda – Bhaktanand.

Cena celého dvojdielneho semináru je 150 Eur. Prvé stretnutie, na ktoré vás pozývame, vrátane multimediálneho programu na USB kľúči, stojí 75 Eur. Po prvom stretnutí bude jeden mesiac priestor na domáce štúdium a dátum druhého stretnutia si dohodneme podľa možností účastníkov priamo na prvom stretnutí…

Kontaktná osoba

Ing. Miroslav Maduda
+421 915 850 255
skolaajurvedy@gmail.com

Organizátor