DETAIL KURZU

Pobytový kurz s Maľovaním a Meditáciami ZIV, Vyhne 2019

Od:

Združenie pre integrálne vzdelávanie

Bratislava

Popis kurzu

Pobytový kurz s troma druhmi kurzov na výber doplnený o arteterapie muzikoterapie, soundhealing, cvičenie pre zdravie, koncert, večerný program a rady lektorov k namaľovaným prácam s možnosťou zúčastniť sa akéhokoľvek vybraného programu počas víkendu a vyskúšať si tak z každého niečo. Už po desiaty krát môžete stráviť štyri dni naplnené zaujímavým programom v krásnom horskom prostredí s termálnym vodným rajom.

Obsah kurzu

Jedinečný pobytový kurz je kombináciou troch kurzov maľovania, meditácie a spevu a večerným programom, muziko a arteterapiou a sondhealingovým koncertom, môžete si vyberať čoho sa chcete zúčastniť, relaxovať v krásnom horskom prostredí a v bazénoch s minerálnou vodou a zažiť tak nezabudnuteľný pobyt plný aktívneho odpočinku. Kurzy vedú profesionálni lektori umelci. Pobytový kurz pre zdravie a harmóniu tela aj duše plný programu a workshopov, z ktorých si určite vyberiete je ako stvorený pre revitalizáciu, reštart, obnovu energie, rozvoj vedomia .Program je zostavený tak aby pôsobil regeneračne na všetky úrovne energie človeka — telesnú, psychickú aj emočnú a rozvíjal mentálne schopnosti.

Video z predchádzajúcej akcie si môžete pozrieť na našom youtoub kanáli blueplanetlight aj na stránke v sekcii audio video MP3

Termín: 8.8. – 11. 8. 2019 (4 dni, pokiaľ sa chcete zúčastniť pobytového kurzu menej ako 4 dni, napíšte nám prosím do formulára prihlášky počet a dátum, účasť je možná od najmenej 2 dni :-)))

Čo všetko môžete zažiť počas letného pobytu? Pripravili sme pre vás program na výber, začína vo štvrtok o 16:00 a končí v nedeľu o 12:00 :

Pre záujemcov o maľovanie — kurz maľovania letnej krajiny, portrétu a figúri, v prírode aj vo vnútri, pod vedením akad.maliarov
Pre záujemcov o meditácie — štyri meditačné workshopy Modrej planéty, na ktorých sa naučíte ako, kde a kedy správne meditovať, čo je pri nej dôležité — polohy tela, dýchanie a zažijete viaceré krásne meditácie od najjednoduchších pre zdravie až po meditácie piatej dimenzie. Prednášky z meditačného systému Modrá Planéta o spôsoboch, typoch a účinkoch meditácie pre fyzické, psychické a emocionálne zdravie a zbavenie sa stresu. Pre záujemcov o spievanie a hudbu — kurz spevu, workshopy muzikoterapie a soundhealingu. Harmonizačný program — Welness oproti v novom komplexe (vstupné nie je v cene pobytu). Večerné programy, koncerty a sounhealingový koncert, rady lektorov k prácam namaľovaným počas dňa, meditačné workshopy, prednášky a večerný workshop — pár minút pre zdravie – rady a typy pre zdravý životný štýl, počas obedných hodín podľa záujmu aj ľahké cvičenie v minerálnej vode. MIESTO KONANIA : Penzión MICHAILA Vyhne. Uzávierka prihlášok a platieb je 30.7.2019.

Všetkým účastníkom želáme krásny pobyt, teší sa na vás náš tím lektorov-umelcov.

Cieľová skupina

verejnosť, darčekové poukazy

Poznámka k cene

s ubytovaním a polpenziou

Kontaktná osoba

Ing.Iveta Slobodníková, www.ivetaslobodnikova.sk
+421 905 255 585
ziv@ziv.sk

Hodnotenie
Organizátor