DETAIL KURZU

ROČNÉ ZÚČTOVANIE PREDDAVKOV NA DAŇ Z PRÍJMOV ZO ZÁVISLEJ ČINNOSTI ZA ROK 2018 A AKTUÁLNE LEGISLATÍVNE ZMENY

Od:

AGENTÚRA APOLLO spol. s r.o.

Bratislava

Popis kurzu

Seminár ponúka komplexný prehľad zmien na ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti za rok 2018 a tiež zahŕňa aktuálne legislatívne zmeny v mzdovom účtovníctve v roku 2019.

Obsah kurzu

 1. Ročné zúčtovanie dane („RZDP“) verzus Daňové priznanie typ A – kto môže/nemôže požiadať o vykonanie RZDP a kto má povinnosť podať daňové priznanie
 2. Lehoty v RZDP
 3. Nezdaniteľné časti základu dane
 4. Daňový bonus
 5. Odpočet na manželku/manžela
 6. Výpočet RZDP
 7. Potvrdenie o príjme zo závislej činnosti
 8. Nedoplatky/pre­platky RZDP a ich vyrovnanie
 9. Darovanie 2 % dane
 10. Daňové priznanie typ A – vyplnenie tlačiva
 11. Aktuálne legislatívne zmeny 2019

Školenie sa uskutoční v našom vlastnom školiacom centre, ktoré sme pre Vás zariadili modernou školiacou technikou – dátový projektor, flip-chart, 2 prednáškové miestnosti, k dispozícií bude pre účastníkov bezplatné pripojenie na wifi, písacie potreby, zápisníky, terasa ihneď pri parku, kuchynka, toalety. Ku každému školeniu a kurzu sú pre Vás pripravené odborne spracované pracovné materiály a vždy chutné občerstvenie a nápoje počas celého dňa. Záleží nám na Vašom komforte a spokojnosti a preto veríme, že školenia a kurzy, ktoré strávite s nami, budú pre Vás obohacujúcim a jedinečným zážitkom.

Cieľová skupina

Seminár ponúka komplexný prehľad zmien na ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti za rok 2018 a tiež zahŕňa aktuálne legislatívne zmeny v mzdovom účtovníctve v roku 2019.

Poznámka k cene

Prihlásením sa na toto školenie súhlasíte so Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti AGENTÚRA APOLLO spol. s r.o., ktoré sú uvedené na stránke www.skolenia.net, alebo kliknutím na tento odkaz: https://www.skolenia.net/vop

Kontaktná osoba

Dana Kern
+421 908 690 770
info@agenturaapollo.sk

Hodnotenie
Organizátor