DETAIL KURZU

Organizácia podniku

Od:

IPA Slovakia, s.r.o.

Žilina

Popis kurzu

Ak má byť firma úspešná musí fungovať ako zohratý zladený orchester. Musíte vedieť nielen správne stanoviť a rozdeliť úlohy potrebné pre dosiahnutie firemných cieľov, ale aj vytvoriť motivujúce prostredie pre efektívnu spoluprácu Vašich ľudí.

  • Naučiť sa princípy, ako správne organizovať firmu
  • Vedieť, ako merať a riadiť výkonnosť procesov
  • Navrhnúť potrebné zmeny vo vlastnej firme v oblasti organizácie
Obsah kurzu

Program: 9.00 – 16.30 Organizácia podniku Ktoré aktivity patria do organizácie podniku? Aký je typický vývoj firmy a ako reagovať v jednotlivých etapách? Ako sa vyhnúť alibizmu a posilniť zodpovednosť?

Organizačná štruktúra Aké sú parametre dobrej organizačnej štruktúry? Ako navrhnúť vhodnú organizačnú štruktúru pre Vašu firmu? Ako odhaliť tajomstvo neformálnych štruktúr?

Procesné riadenie Ako zmeniť firmu na procesne riadenú? Ako správne nastaviť procesy?

Štandardizácia procesov Ako správne definovať procesy? Akú dokumentáciu používať? Ako štandardizovať opakované činnosti?

Procesné ukazovatele Aké sú charakteristiky dobrých ukazovateľov? Aké ukazovatele definovať pre riadenie a meranie výkonnosti procesov?

Riadenie firmy podľa cieľov Ako plánovať a riadiť činnosti v podniku? Ako urobiť rozpad cieľov firmy? Hoshin Kanri

Riadenie a zlepšovanie procesov Ako vytvoriť svoj vlastný a funkčný systém rýchlej reakcie na vznikajúce problémy vo firme? Ako zaviesť kultúru kontinuálneho zlepšovania? Toyota KATA

Reinžiniering procesov Ako zmeniť organizáciu firmy? Ako analyzovať procesy?

Cieľová skupina

  • podnikatelia
  • manažéri
Poznámka k cene

VÝHODNEJŠIA CENA: 2-3 účastníci - Zľava 5 % (zľavový kupón A648-749A-C02E), 4 a viac účastníkov - Zľava 10 % (zľavový kupón A7DB-CB9C-65D2). Zľavu získate uvedením zľavového kupónu pri registrácii na stránke www.ipaslovakia.sk a www.ipaczech.cz.

Kontaktná osoba

Zuzana Lendvayová
+421 41/239 90 80
info@ipaslovakia.sk

Hodnotenie
Organizátor