Detail kurzu

Kurz Adobe Photoshop – podrobný softvérový tréning (I.+II.+III.) - teraz ONLINE NAŽIVO S LEKTOROM!!!

DIGITAL PRO s.r.o

Popis kurzu

Tento kurz vás spoľahlivo uvedie do používania celosvetovo najznámejšieho profesionálneho editora bitmapovej grafiky, digitálnych obrázkov a fotografií  – Adobe Photoshop. Na kurze sa naučíte ovládať rozhranie aplikácie, spoznáte princípy a rozdiely vektorovej a bitmapovej grafiky, naučíte sa postupy pri základných úpravách obrázkov (orez, perspektíva, vyváženie tónov a farieb, rozmery, rozlíšenie atď.), cez retušovanie a vylepšovanie obrázkov (klonovanie,  retušovacie nástroje, lokálne vylepšenia), až po digitálnu kreatívu (maskovanie, koláže, montáže, digitálna chirurgia). Výsledky svojej práce následne exportujete buď pre potreby printového publikovania, alebo optimalizačný proces pre webové publikovanie a mobilné zariadenia.

Osnovy, podrobné info, formy vzdelávania a aktuálne termíny nájdete na našom vzdelávacom portáli: www.digitaldesign.sk

Obsah kurzu

Osnovy, podrobné info a aktuálne termíny nájdete na našom vzdelávacom portáli: www.digitaldesign. Kontakt: 0948 203 003

MOŽNÉ ROZŠÍRENIA ODBORNOSTI:KOM­PLEXNÉ AKREDITOVANÉ KURZY GRAFIKY, DIZAJNU A MULTIMÉDIÍ: Kurz AKR1: Grafický dizajn – reklamná a propagačná grafika Kurz AKR2: Webdizajn a tvorba webstránok Kurz AKR3: Interaktívny dizajn a multimédiá Kurz AKR4: mLearning dizajn

Semestrálne akreditované štúdium: AKR1+AKR2+AKR3+AKR4

Cieľová skupina

Grafici, detepáci, študenti grafických odborov, verejnosť – záujemcovia o vzdelanie a dovzdelanie v oblastiach, rozšírenie kompetencií pre publikovanie pre print aj web, ďalší záujemcovia.

Využite naše dlhoročné skúsenosti vo vzdelávaní v oblastiach grafiky, digitálneho dizajnu a multimédií. Fenomenálny rozhľad v počítačovej grafike a zanietenosť. V našej učebni vládne príjemná komorná atmosféra a tvorivý entuziazmus. Okrem výuky získate aj kopec pridanej hodnoty, rozhľad a technickú podporu aj po skončení vzdelávania.

Poznámka k cene

Prezenčná výučba prebieha v učebni v Košiciach. Alebo možnosť absolvovať kurz formou LIVE (naživo online s lektorom), prípadne formou LMS (samostatný kurz v online učebni s podporou lektora) - viac info na www.mlearning.sk

Kontaktná osoba

Jaroslav Verlík
+421 948 203 003
info@digitaldesign.sk

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať