DETAIL KURZU

Kurz Affinity Designer – rozšírený softvérový tréning (I.+II.)

Od:

DIGITAL PRO s.r.o

Košice

Popis kurzu

Affinity Designer je nová profesionálna aplikácia pre prácu s vektorovou grafikou. Poskytuje ideálne prostredie a priestor v prvom rade pri vytváraní digitálnych vektorových kresieb, ilustrácií, dekoratívnej grafiky, koláží, logotypov, letákov, inzerátov, vizitiek, bulletinov, plagátov a ľubovoľných iných tlačovín, ale aj grafiky pre web a mobilné zariadenia.

Affinity Designer je vhodnou alternatívou k programom Adobe Illustrator či CorelDraw. Ak uvažujete o presedlaní do pracovného workflow dnes už osvedčených Affinity Designer (vektoroý editor), Affinity Photo (bitmapový editor) a najnovšie aj Affinity Publisher (stránkový zlom, sadzba a montáž), určite začnite už dnes! Affinity sľubuje v blízkej dobre oficiálnu ostrú verziu aj u Publishera a tak sa zavŕši proces vývoja komplexnej alternatívy pre doteraz jediné produkčné workflow od konkurenčného Adobe, v tomto segmente digitálneho designu.

Osnovy, podrobné info, formy vzdelávania a aktuálne termíny nájdete na našom vzdelávacom portáli: www.mlearning.sk

Obsah kurzu

Osnovy, podrobné info a aktuálne termíny nájdete na našom vzdelávacom portáli: www.mlearning.sk. Kontakt: 0948 203 003

MOŽNÉ ROZŠÍRENIA ODBORNOSTI:KOM­PLEXNÉ AKREDITOVANÉ KURZY GRAFIKY, DIZAJNU A MULTIMÉDIÍ: Kurz AKR1: Grafický dizajn – reklamná a propagačná grafika Kurz AKR2: Webdizajn a tvorba webstránok Kurz AKR3: Interaktívny dizajn a multimédiá Kurz AKR4: mLearning dizajn

Semestrálne akreditované štúdium: AKR1+AKR2+AKR3+AKR4

Cieľová skupina

Grafici, detepáci, študenti grafických odborov, verejnosť – záujemcovia o vzdelanie a dovzdelanie v oblastiach, rozšírenie kompetencií pre publikovanie pre print aj web, ďalší záujemcovia.

Využite naše dlhoročné skúsenosti vo vzdelávaní v oblastiach grafiky, digitálneho dizajnu a multimédií. Fenomenálny rozhľad v počítačovej grafike a zanietenosť. V našej učebni vládne príjemná komorná atmosféra a tvorivý entuziazmus. Okrem výuky získate aj kopec pridanej hodnoty, rozhľad a technickú podporu aj po skončení vzdelávania.

Poznámka k cene

Cena je za komplexný podrobný tréning I.+II.+III. Pre menšie kurzy alebo spájané kurzy poskytujeme zľavy!

Kontaktná osoba

Jaroslav Verlík
+421 948 203 003
info@mlearning.sk

Hodnotenie
Organizátor