DETAIL KURZU

VIP CABIN CREW - KURZ VIP LETUŠKA / VIP STEWARD (60 vyučovacích hodín)

Od:

Koruna Academy s. r. o.

Popis kurzu

Tento kurz je určený aj pre úplných začiatočníkov, ktorí ešte nemajú skúsenosti s lietaním pre letecké spoločnosti. Školíme však aj skúsené palubné sprievodkyne ako aj budúcich palubných sprievodcov.

V kurze Vám vysvetlíme povinnosti a náplň práce VIP letušky, vip image a vzhľad, etiketu, protokol, vip aranžmá v lietadle, vip catering objednanie a príprava 5-hviezdičkového me­nu.

Pod vedením profesionálneho kuchára Vás naučíme ako pripraviť slávnostný stôl alebo ako pripraviť jedlo a pitie. Kurz zdokonalí Vaše schopnosti a zručnosti, kreativitu, šarm, sebavedomie, vyzdvihne Vašu jedinečnosť.

Počas kurzu sa Vám bude venovať minimálne 5 vyškolených odborníkov a lektorov z oblasti psychológie, diplomatického protokolu, etikety a vip služieb, profesionálnych záchranných a bezpečnostných zložiek.

Po kurze získa každý účastník certifikát o absolvovaní, na základe ktorého Vás môžeme zaradiť do výberu pre renomované súkromné letecké spoločnosti.

Diplomatický protokol školí bývalý hovorca prezidenta Slovenskej republiky Ing. Marek Trubač. Kurzom Vás bude sprevádzať palubná sprievodkyňa s 10 ročným pôsobením v letectve a to, ako chutí vip catering a ako ho naservírovať na tanier, sa postará šéfkuchár s dlhoročným pôsobením v Michelin reštauráciách v zahraničí.

Renomovaná psychologička PhDr. Dagmar Kopčanová Vám pomôže so zvládaním stresových situácií, a v praktických ukážkach sa naučíme to, aký spôsob správania uplatniť k rôznym typom klientov.

So záchranárom si vysvetlíme a zopakujeme prvú pomoc nielen na zemi ale aj v lietadle a vyškolíme Vás v používaní automatického defibrilátora. Profesionálny hasič Vám vysvetlí, ako postupovať v prípade ohňa na palube lietadla. O téme bezpečnosti na palube lietadla a na letisku nám porozpráva uznávaný odborník na bezpečnosť a prakticky si ukážeme, čo robiť v prípade neprispôsobivého cestujúceho.

V prípade záujmu účastníkov kurzu nahliadneme do súkromného vip lietadla nielen cez fotografie a videá, ale podľa časových možností pôjdeme priamo na letisko.

Naši vyškolení VIP palubní sprievodcovia a VIP palubné sprievodkyne sa zúčastnia výberových pohovorov do súkromných leteckých spoločností. S každým záujemcom o prácu vo vip službách sme od začiatku kariéry. Pomáhame posilniť sebavedomie a získať vysnívanú prácu vo VIP leteckom sektore.

Ak milujete cestovanie, zaujímate sa o excelentný servis, pohostinnosť a radi stretávate úžasných ľudí, potom kariéra v súkromnom letectve je práve pre Vás. Toto by mohla byť šanca na ktorú čakáte: objaviť svet a stretnúť úžasných ľudí, zatiaľ čo Vám ide plat.

Termíny:

  • 2× do týždňa, pondelky a stredy od 17:00 hod do 19:15 hod (počas 10 týždňov)
  • alebo intenzívny kurz – každý deň v priebehu 10 dní.

Cena kurzu: 499,–Eur za 60 vyučovacích hodín

Individuálna a kvalitná výučba – Počet účastníkov v kurze obmedzený na maximálne 8–10 osôb.

Certifikát Certifikát o absolvovaní
Hodnotenie
Organizátor