DETAIL KURZU

Vizáž - Móda - Styling - Biznis image (24 vyučovacích hodín)

Od:

Koruna Academy s. r. o.

Bratislava

Popis kurzu

Kurz je otvorený širokým vrstvám, ženám aj mužom, ktorí sa chcú uplatniť ako profesionálni poradcovia Image (vizážisti, hair stylisti). Všetky získané vedomosti však plne zúžitkujete aj vo svojom súkromnom živote. Mnohými otázkami a odpoveďami na ne sa priblížime k tomu, ako si vybudovať pracovný šatník. Podľa biznisu, farebnej typológie a postavy.

Biznis je neustále stretávanie sa s cudzími ľuďmi, potencionálnymi aj už existujúcimi klientmi. Klient má určité očakávania – s kým sa stretne, ako bude táto osoba vyzerať, ako bude oblečená. Ak prídete neupravený, nezískate si nového klienta. To, že budete vhodne oblečený, je signálom, že ste sa na stretnutie pripravili, že vám na tom záleží. Nie každé biznis prostredie si vyžaduje rovnaké oblečenie. Dress code sa líši v závislosti od prostredia, postavenia vo firme, a samozrejme veku a osobnosti.

Absolventi kurzu našli prácu v televíziách a v módnych showroomoch, značkových zahraničných predajniach s kozmetikou, v modelingových a castingovych agentúrach, ako stylisti a make-up artisti, začali podnikať, vyhrali prestížne vizážistické ocenenia, pracovali aj ako maskéri vo filmoch a seriáloch.

Obsah kurzu

Kurz obsahuje 3 časti – venované vizáži, móde a stylingu.

Vizáž: Vyučujú sa základy, photo-make up, svadobné líčenie, extravagantné líčenie, slávnostné prehliadky a podobne.

Móda a styling: História módy, styling a etika, dress code, biznis emage. vlasový styling – do sveta účesov študentov vnáša odborníčka na vlasový styling.

Trvanie a rozsah: 24 vyučovacích hodín v priebehu troch dní

Hodnotenie
Organizátor