DETAIL KURZU

Biochémia osobnosti lídra | Workshop

Od:

topcoach.sk

Bratislava

Popis kurzu

Chcete vedieť, čo o vás prezrádza vaša chémia? Často vravíme, že nám niekto nevonia, alebo že chémia skrátka nezafungovala, ale vedeli ste, že to má aj vedecký základ? Spoločne sa naučíme dekódovať tento biologický rukopis osobnosti, tak u seba samých ako i u ostatných. Srdečne vás pozývame na tento workshop pod taktovkou profesionálnej trénerky a lektorky zaoberajúcej sa ľudským správaním – Olívie Hurbanovej.

Prečo sa workshopu zúčastniť:

Či si to uvedomujeme alebo nie, v každej sociálnej interakcii sa s nami ľudia cítia lepšie alebo horšie. Vedeli ste, že vzájomne spolu komunikujeme aj na biochemickej úrovni a že sme pre seba vzájomne nákazliví? Ak chcete, aby sa s vami ľudia cítili lepšie a nie horšie a chcete pochopiť, ako vaša chémia ovplyvňuje tých okolo, prečo vám niektorí ľudia lezú na nervy, a prečo niektorým ľuďom leziete na nervy vy, tento workshop je práve pre vás. Jeho absolvovaním získate extra porciu sociálnej inteligencie.

Ako bude workshop prebiehať:

Interaktívnym sprostredkovaním najnovších neurobiologických poznatkov spolu s praktickým nácvikom.

Ciele workshopu:

Náš biologický rukopis, naša chémia sa zrkadlí v tom, ako komunikujeme, ako rozmýšľame o živote, ako jednáme so svojím okolím, v slovníku, ktorý používame i dynamike reči nášho tela. Dekódovať tento biologický jazyk nám lepšie pomôže pochopiť i tolerovať seba samých i ľudí okolo nás a nastaviť našu komunikáciu s ľuďmi tak, aby nás pochopili na prvýkrát, a to navyše spôsobom, ktorý pre nich bude ľahko stráviteľný a chutný. Absolvovaním tohto workshopu posuniete svoju sociálnu inteligenciu na vyššiu úroveň.

Workshop je súčasťou NewLeaders Academy.

Obsah kurzu

  • Charakter vs. temperament, výchova vs. gény.
  • 4 základné biochemické typy osobnosti.
  • Evolučné vysvetlenia ľudského správania.
  • Rozpoznávanie jednotlivých typov na základe správania a spôsobu rozmýšľania.
  • Funkčná komunikačná stratégia smerom k jednotlivých ty­pom.
  • Balíček prvej pomoci pri riadení jednotlivých biochemických ty­pov.
  • Čo robiť a čomu sa vyhnúť v prístupe k jednotlivým typom ľudí.

O koučovi:

Mgr. Olívia Hurbanová je autorkou konceptu „Future skills“. Tento progresívny holistický vzdelávací koncept sa vyučuje na Ekonomickej Univerzite ako akreditovaný predmet, ktorý pomáha pripraviť budúcich lídrov pre prax. V rámci programu Train The Trainer pod patronátom Americkej obchodnej komory Olívia vzdeláva vysokoškolských pedagógov, ktorým pomáha zavádzať inovatívne metódy do edukačnej praxe.

Kapacita: 8–25 ľudí.

Kurz sa bude konať 24.10.2018 od 9.00 do 13.00 v priestoroch IMPACT HUB v Bratislave.

Kontaktná osoba

Mgr. MSc. Soňa Štefková
+421 914 703 900
sonastefkova@topcoach.sk

Hodnotenie
Organizátor