Manikérsky kurz VaV - manikér/manikérka (prirodzené, gélové a akrylové nechty)

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Na nový rok ten správny krok – urobte si kurz a získajte kvalitné vedomosti a praktické zručnosti vo VaV Akademy. Chcete sa stať odborníkom v oblasti manikúry? Zdokonaľte sa v tom, čo vás baví a napĺňa. Získajte všetky zručnosti v priebehu akreditovaného kurzu vo VaV a certifikát, ktorý je potrebný pre prácu alebo podnikanie v tejto oblasti. Splňte si svoj sen vo VaV Akademy – vyberte si KVALITU a osvedčené vzdelávanie aj s praxou. Tešíme sa na vás!

⇒ cieľom kurzu je odborne vyškoliť záujemcov o prácu manikéra/manikérky tak, aby nadobudli teoretické a praktické zručnosti pre úspešný výkon tohto povolania

⇒ vzdelávací program Manikér, akreditovaný Ministerstvom školstva,vedy, výskumu a športu SR v rozsahu 284 hod., pozostáva z 3 modulov:

  • Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty
  • Nechtová modelácia UV gélom
  • Nechtová modelácia akrylom

⇒ pre získanie úplnej kvalifikácie a pre otvorenie živnosti v oblasti manikérskych služieb je potrebné absolvovanie všetkých troch modulov.

Garantujeme:

  • skúsených lektorov s dlhoročnou praxou
  • kvalitné vzdelávacie priestory
  • študijné materiály zdarma

⇒ VaV TIP: Neplaťte za svoj kurz a absolvujte ho úplne ZADARMO. Požiadajte svoj ÚPSVaR o preplatenie kurzu cez projekt RE-PAS čím skôr. Viac sa dozviete na webstránke vavakademy.sk alebo na linke VaV Akademy: 0948 996 639.

⇒ NEPREHLIADNITE kompletnú ponuku Kurzov krásy VaV: http://www.vavakademy.sk/kurzy-krasy

Cieľová skupina

⇒ všetci, ktorí sa chcú uplatniť v kozmetických a manikérskych salónoch ⇒ záujemcovia, ktoré sa chcú manikúre venovať samostatne

⇒ pre prihlásenie sa do kurzu nie sú potrebné žiadne vstupné vedomosti ani skúsenosti

Obsahová náplň

⇒ rozsah kurzu je 284 hodín

Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty

⇒ základy ortopédie a dermatológie

⇒ pracovné nástroje a prípravky využívané pri manikérskej práci

⇒ masáže rúk, relaxačné či parafínové zábaly

⇒ možnosti a postupy práce pri suchej i mokrej manikúre, postupy liečby rôznych ochorení

⇒ trendy pri lakovaní nechtov i nechtovom dizajne

Nechtová modelácia UV gélom

⇒ techniky modelovania nechtov gélom: aplikácia gélu, postup správneho pílovania, záverečná modelácia, dopĺňanie a úprava gélových nechtov a pod.

⇒ postupy nail artu a ich kreatívna aplikácia: lakovanie, farebné glitre, kamienky, lepky, farebné gély, stamping, painting (maľovanie akrylovými farbami)

⇒ materiály a pracovné nástroje, používané pri ošetrovaní prirodzených nechtov, ich modelovaní a lakovaní

Nechtová modelácia akrylom

⇒ techniky modelovania nechtov akrylom: aplikácia akrylu, francúzska manikúra, aplikácia akrylu na šablónu, dopĺňanie a úprava akrylových nechtov a pod.

⇒ postupy nail artu a ich kreatívna aplikácia: lakovanie, farebné glitre, kamienky, lepky, painting (maľovanie akrylovými farbami), 3D akryl zdobenie, glitrové akrylové nechty, akrylové kvietky

⇒ prípravky na poškodené prirodzené nechty, materiály a pracovné nástroje používané v manikúre pri lakovaní a modelovaní nechtov

Akreditovaná rekvalifikácia:
áno

Termíny kurzov

Otvára sa podľa záujmu.

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Mgr. Zuzana Palková
mobil: +421 948 996 639
e-mail: info@vav.sk

Adresa
Kurz organizujeme podľa záujmu v mestách na celom Slovensku. Kontaktujte nás - naša manažérka kurzu vám rada upresní termín a miesto konania kurzu. V Prešove nás nájdete na pobočke VaV na adrese Hlavná 50 a v Sabinove na adrese Námestie slobody 27.

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel: +421 51/772 13 35
mobil: +421 908 996 639
email: info@vav.sk
web: www.vavakademy.sk/

Adresa
VaV Akademy, s.r.o.
Hlavná 50, Prešov Zobraziť na mape