Kurz nemčiny pre zdravotnícke a opatrovateľské povolania

Prišli ste neskoro, tento kurz je neaktuálny.

Prejsť na zoznam:

Popis kurzu

Kurz nemčiny do zdravotnej praxe pre opatrovateľky či zdravotný personál, kurz je vhodný i ako úvod do medicínskej terminológie pre lekárov a medikov.

Cieľová skupina

Kurz je určený účastníkom so strednou a vyššou znalosťou nemeckého jazyka na úrovni B1 a vyššie.

Pred začiatkom kurzu odporúčame absolvovanie zaraďovania Vyplňte prosím zaraďovací test na našej webovej stránke (sekcia „pre dospelých“): Kliknite sem. Následné ústne zaraďovanie prebieha priamo u nás v inštitúte na Baštovej 9, trvá asi 10–15 minút, je bezplatné, nezáväzné a nie je potrebné sa naň vopred objednať. Najbližší termín ústneho zaraďovania dospelých je: 19.9– 29.9.2016, po-štv 14.00– 17.00 hod., v piatok 14.00–16.00 hod.

Obsahová náplň

Tento špeciálny kurz je koncipovaný pre osoby, ktoré pracujú ako zdravotnícky personál, ktoré potrebujú nemčinu v každodennom pracovnom živote a pracujú alebo chcú pracovať v tento oblasti v nemecky hovoriacej krajine. Tréning je zameraný na odbornú slovnú zásobu v oblasti zdravotníctva, komunikácie s lekármi, ošetrujúcim personálom, pacientmi a ich príbuznými a na porozumenie a zostavenie zdravotníckych správ či porozumenie príspevkom v odborných zdravotníckych časopisoch resp. na konferenciách.

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Mgr. Jana Babušiaková
tel: +421 2/544 107 97
e-mail: office@oei.sk

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel: +421 2/544 349 17
email: office@oei.sk
web: www.oesterreichinstitut.sk

Adresa
Österreich Institut Bratislava s.r.o.
Baštová 9, Bratislava Zobraziť na mape