LinkedIn pre personalistov - jasne, stručne, efektívne a bezpečne

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Je založený na praktických tipoch a okrem samotného LinkedIn obsahuje aj rady užitočných aplikácií, ktoré Vám s ním umožnia prácu zefektívniť, zautomatizovať a zmerať. To všetko za jeden deň, jednoducho, efektívne, zmysluplne a prakticky od konzultanta s desaťročnou praxou v odbore nových médií.

Cieľová skupina

Určený je personalistom a HR manažérom vo firmách, ktorí by radi efektívne využívali sieť LinkedIn pre získavanie a manažment kontaktov, profesionálnu komunikáciu a personálne riadenie.

Obsahová náplň

  • Ako LinkedIn funguje, kto ho používa, k čomu ho môžeme používať my, a k čomu nie
  • Prezentujeme seba; ako správne na svoj ​​profil. Čo na neho umiestniť a čo nie, ako ho aktualizovať a ako ho efektívne využívať ku komunikácii
  • Vyhľadávame kontakty; ako správne na vyhľadávanie. Ako nájsť ľudí správnych profesií a zručností na správnych miestach. Ako vyhľadávania automatizovať. Čo robiť, keď nemôžeme človeka kontaktovať.
  • Nadväzujeme kontakty. Ako na to správne a bez rizika. S kým sa spájať a s kým nie. Ako vyvážiť kvalitu a kvantitu. Čo robiť, keď nás ľudia nemôžu alebo nechcú pridávať.
  • Komunikujeme s kontaktami: ako správne a bezpečne zverejňovať aktualizácie. Čo zdieľať a čo nie, a kedy to zdieľať. Ako pripraviť aktualizáciu, ktorá sa bude páčiť a zdieľať. Ako vyhodnotiť, či splnila svoj ​​účel. Ako komunikovať otvorenú pozíciu a požiadavku na pracovnú silu. Ako osloviť odborníkov.
  • Skupiny efektívne: ako vstupovať do skupín, ako sa tu orientovať, ako skupiny využívať vo svoj prospech a ako ich opúšťať.
  • Ako zabrániť tomu, aby nás LinkedIn zavaľoval e-mailami, ale ako zabezpečiť, aby sme neprišli o nič dôležité.
  • Ako zaistiť bezpečnosť účtu

… a mnoho ďalšieho

Lektor:
PhDr. Vojtěch Bednář

Termíny kurzov

14.03.2017

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Ilona Hegerová
tel: +421 2/682 865 74
e-mail: kurzy@intenziva.sk

Adresa
VKC Intenzíva, s.r.o., Kutlíkova 17 (budova Technopolu), 851 02 Bratislava

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel: +421 915 725 884
mobil: +421 915 725 884
email: treningy@tcg.sk
web: www.tcg.sk/index.php?lang=sk

Adresa
TOP CONSULT GROUP, s.r.o. & VKC INTENZÍVA s.r.o.
Svetlá 10, Bratislava 1 Zobraziť na mape