Kontakt

AGENTÚRA APOLLO spol. s r.o.
Tri Vody II. č. 14
90045 MALINOVO

Zobraziť na mape

tel:
+421 903 242 *** zobraziť

mobil:
+421 903 242 *** zobraziť

email:
info@... zobraziť

web: www.agenturaapollo.sk

Popis činnosti

AGENTÚRA APOLLO – Inštitút vzdelávania sa zaoberá organizáciou vzdelávacích kurzov, školení a seminárov v oblasti ekonomickej, účtovnej, daňovej a personálnej, v oblasti osobnostného rozvoja, komunikácie, spoločenskej etikety, biznis protokolu, riešenia a zvládania náročných situácií a mnohé ďalšie.

S radosťou Vám oznamujeme, že už od septembra 2017 Vás vítame v nových vlastných priestoroch, ktoré sme pre Vás zariadili modernou školiacou technikou – dátový projektor, flip-chart, 2 prednáškové miestnosti, k dispozícií je pre účastníkov bezplatné pripojenie na wifi, písacie potreby, zápisníky, terasa ihneď pri parku, kuchynka, toalety. Ku každému školeniu a kurzu sú pre Vás pripravené odborne spracované pracovné materiály a vždy chutné občerstvenie a nápoje počas celého dňa. V ponuke máme aj bezlepkové či vegánske občerstvenie, ktoré pre Vás radi po objednaní zabezpečíme.

Záleží nám na Vašom komforte a spokojnosti a preto veríme, že školenia a kurzy, ktoré strávite s nami, budú pre Vás obohacujúcim a jedinečným zážitkom. ​ Tešíme sa na Vás!

Mzdové účtovníctvo - kurzy

Ďalšie kurzy, školenia, semináre z kategórie Mzdové účtovníctvo

Kurzy

Ďalšie kurzy, školenia, semináre z kategórie Mzdové účtovníctvo

Elektronické kurzy

Výsledky vyhľadávania

Neboli nájdené žiadne výsledky pre Vaše hľadanie