Kontakt

ACREA SR, spol. s r.o.
Zámocká 30
81100 Bratislava

Zobraziť na mape

tel:
+420 234 721 *** zobraziť

mobil:
+420 605 871 *** zobraziť

email:
kurzy@... zobraziť

web: www.acreasr.sk

Popis činnosti

Centrum výučby ACREA je vzdelávacia inštitúcia, ktorá sa špecializuje na vzdelávanie v oblasti štatistiky, data miningu, softvéru IBM SPSS, IBM Cognos a ďalšieho softvéru poskytovaného spoločnosťou ACREA.

Centrum výučby je držiteľom akreditácie MŠMT ČR pre uskutočňovanie programov zameraných na ďalšie vzdelávanie pedagogických pracovníkov.

VZDELÁVAME V OBLASTIACH:

  • ŠTATISTIKA A ANALÝZA DÁT: kurzy sú určené všetkým záujemcom, ktorí pracujú so štatistickými dátami. Táto kategória zahrňuje kurzy všetkých úrovní aj rozsahu, komplexné kurzy poskytujúce ucelené znalosti štatistiky a analýzy dát aj kurzy zamerané na konkrétne štatistické metódy.
  • DATA MINING: ponuka zahrňuje všeobecné kurzy dataminingových postupov, ako aj praktické kurzy najčastejších dataminingových úloh v komerčnej praxi. Výučba dataminingových kurzov je založená na najpoužívanejšej dataminingovej metodológii CRISP-DM.
  • SOFTVÉR: ponuka kurzov sa zameriava na ovládanie softvéru distribuovaného spoločnosťou ACREA (IBM SPSS Statistics, IBM SPSS Modeler, IBM Cognos, Remark Office OMR a ďalšie). Kurzy pokrývajú potreby pre začínajúcich užívateľov, tak aj užívateľov pokročilých.

FORMY VÝUČBY:

Moderné výučbové metódy, profesionálny a priateľský prístup a predovšetkým potreby zákazníka na prvom mieste nás radia medzi odborne zamerané vzdelávacie inštitúcie, do ktorých sa účastníci radi vracajú. Vo všetkých uvedených oblastiach ponúkame kurzy verejné, ako aj pre Vás radi zrealizujeme kurzy na mieru. Sme schopní pripraviť pre Vás kurz krátkodobý, ktorý rieši jednu špecifickú úlohu, ale aj ucelený dlhodobý vzdelávací program.

LEKTORI:

Naši analytici využívajú pri svojej lektorskej činnosti bohaté praktické skúsenosti so spracovaním analytických projektov, s testovaním nových verzií distribuovaného softvéru a prípravou užívateľských manuálov, rovnako aj s technickou podporou našim zákazníkom. Mimo analytikov – interných zamestnancov spoločnosti ACREA – tvoria lektorský tým Centra výučby špecialisti zo sesterskej výskumnej spoločnosti SC&C a externý odborníci.

REALIZÁCIA VÝUČBY:

Verejné kurzy organizujeme v našich moderne vybavených učebniach v centre Prahy, v Bratislave potom v príjemných školiacich priestoroch spoločnosti KVT – Kurzy, Vzdelávanie, Tréningy. Kurzy na mieru sa môžu konať v priestoroch Centra výučby, tak aj priamo na pracovisku zákazníka po celej Českej aj Slovenskej republike.

Referencie

 

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Poštová banka, a.s.
Prvá stavebná sporiteľňa, a.s.
Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Štátna školská inšpekcia
univerzity a vysoké školy Slovenskej republiky

 

Kurzy

Výsledky vyhľadávania

Neboli nájdené žiadne výsledky pre Vaše hľadanie

Elektronické kurzy

Výsledky vyhľadávania

Neboli nájdené žiadne výsledky pre Vaše hľadanie