Detail kurzu

Efektívna komunikácia, riešenie konfliktov a prezentačné zručnosti pre manažérov

BPM Slovakia, s.r.o.

Popis kurzu

Srdečne Vás pozývame na kurz o komunikácii pre manažérov a lídrov, ktorý sa uskutoční v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier s týmto obsahom:


  • Efektívna komunikácia a riešenie konfliktov pre manažérov a lídrov - čo podporuje a naopak, čo blokuje našu komunikáciu na pracovisku, ako sa vyhnúť komunikačným chybám, ako správne podávať spätnú väzbu a konštruktívnu kritiku, ako podporovať a motivovať kolegov.


  • Zdokonalenie prezentačných zručností účastníkov s použitím audiovizuálnej techniky. Ako pripraviť svoje telo a myseľ pred prezentáciou. Čo robiť a čomu sa vyhnúť počas prezentácie. Overené návody a tipy ako pripraviť svoju prezentáciu, viesť porady a vystupovať pred verejnosťou tak, aby sme publikum zaujali.


  • Ako zvládať stres a zvýšiť svoju odolnosť pri prekonávaní prekážok a zvládaní zmien. Možnosti bezprostrednej revitalizácie síl. Účinné techniky na uvoľnenie sa a nadobudnutie energie a zmiernenie stresu.

Obsah kurzu

Program:

1. deň

  • Registrácia účastníkov: 15:30 hod.
  • 1. časť kurzu: 16:00 hod. - 20:00 hod.
2. deň
  • 2. časť kurzu: 9:00 - 13:00 hod.
  • Ukončenie kurzu obedom 13:00 - 14:00 hod.

Absolvovaním tréningu získa každý účastník certifikát, ktorý vydáva spoločnosť BPM Slovakia s.r.o., ihneď po ukončení na mieste konania tréningu.

Miesto konania: ****wellness hotel, Vysoké Tatry (miesto upresníme v dostatočnom časovom predstihu). Účastnícky poplatok zahŕňa: všetky študijné a pracovné materiály, občerstvenie (snack, nealko, teplé nápoje počas kurzu), 1 x obed, 1 x večera. Ubytovanie v cene kurzu nie je zahrnuté.

Certifikát Absolvovaním tréningu získa každý účastník certifikát, ktorý vydáva spoločnosť BPM Slovakia s.r.o., ihneď po ukončení na mieste konania tréningu.

Kontaktná osoba


0905172880
bpm@bpm-educat.com

Hodnotenie
Organizátor