Detail kurzu

Efektívna komunikácia, riešenie konfliktov a prezentačné zručnosti pre manažérov

BPM Slovakia, s.r.o.

Popis kurzu

Srdečne Vás pozývame na kurz o komunikácii pre manažérov a lídrov, ktorý sa uskutoční v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier s týmto obsahom:


  • Efektívna komunikácia a riešenie konfliktov pre manažérov a lídrov - čo podporuje a naopak, čo blokuje našu komunikáciu na pracovisku, ako sa vyhnúť komunikačným chybám, ako správne podávať spätnú väzbu a konštruktívnu kritiku, ako podporovať a motivovať kolegov.


  • Zdokonalenie prezentačných zručností účastníkov s použitím audiovizuálnej techniky. Ako pripraviť svoje telo a myseľ pred prezentáciou. Čo robiť a čomu sa vyhnúť počas prezentácie. Overené návody a tipy ako pripraviť svoju prezentáciu, viesť porady a vystupovať pred verejnosťou tak, aby sme publikum zaujali.


  • Ako zvládať stres a zvýšiť svoju odolnosť pri prekonávaní prekážok a zvládaní zmien. Možnosti bezprostrednej revitalizácie síl. Účinné techniky na uvoľnenie sa a nadobudnutie energie a zmiernenie stresu.

Obsah kurzu

Program:

1. deň

  • Registrácia účastníkov: 15:30 hod.
  • 1. časť kurzu: 16:00 hod. - 20:00 hod.
2. deň
  • 2. časť kurzu: 9:00 - 13:00 hod.
  • Ukončenie kurzu obedom 13:00 - 14:00 hod.

Absolvovaním tréningu získa každý účastník certifikát, ktorý vydáva spoločnosť BPM Slovakia s.r.o., ihneď po ukončení na mieste konania tréningu.

Miesto konania: ****wellness hotel, Vysoké Tatry (miesto upresníme v dostatočnom časovom predstihu). Účastnícky poplatok zahŕňa: všetky študijné a pracovné materiály, občerstvenie (snack, nealko, teplé nápoje počas kurzu), 1 x obed, 1 x večera. Ubytovanie v cene kurzu nie je zahrnuté.

Certifikát Absolvovaním tréningu získa každý účastník certifikát, ktorý vydáva spoločnosť BPM Slovakia s.r.o., ihneď po ukončení na mieste konania tréningu.

Kontaktná osoba

Ing. Ľubica Karetková
0905172880
bpm@bpm-educat.com

Hodnotenie
Organizátor