Detail kurzu

Verejné obstarávanie 2020

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Popis kurzu

  DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Vzhľadom na aktuálne nariadenie Ústredného krízového štábu SR týkajúce sa prevencie proti nákaze ochorením COVID-19 (koronavírus), sme sa pre bezpečnosť vášho a nášho zdravia rozhodli presunúť termín konferencie. O náhradnom termíne vás budeme informovať čoskoro. Účastníkov, ktorí už majú zakúpenú vstupenku na dané podujatie, prípadne rezervované ubytovanie v Grandhotel Praha****, budeme o ďalšom postupe informovať emailovou alebo telefonickou formou.


Veľká“ novela zákona o verejnom obstarávaní je v platnosti už viac ako rok. Ako vyzerá jej aplikačná prax s odstupom roka a aké zmeny nám prináša rok 2020? O tom bude pojednávať v poradí už II. ročník EPI konferencie, ktorého program bude zostavený tak, aby oboznámil verejných obstarávateľov, záujemcov, uchádzačov, ako aj odbornú verejnosť s novými pravidlami a poskytol im komplexné informácie o tom, ako postupovať pri verejnom obstarávaní v roku 2020.

Obsah kurzu

Verejné obstarávanie 2020„Veľká“ novela zákona o verejnom obstarávaní je v platnosti už viac ako rok. Ako vyzerá jej aplikačná prax s odstupom roka a aké zmeny nám prináša rok 2020? O tom bude pojednávať v poradí už II. ročník EPI konferencie, ktorého program bude zostavený tak, aby oboznámil verejných obstarávateľov, záujemcov, uchádzačov, ako aj odbornú verejnosť s novými pravidlami a poskytol im komplexné informácie o tom, ako postupovať pri verejnom obstarávaní v roku 2020.Rovnako ako minulý rok, aj tentokrát bude prebiehať podujatie v Grandhoteli Praha**** v Tatranskej Lomnici, ktorý sa pýši skvelou gastronómiou, jedinečnými wellness službami a je zasadený do jednej z najkrajších častí slovenských hôr.

Podujatím vás budú sprevádzať:

• JUDr. Peter Kubovič, Moderátor konferencie, Konzultant v oblasti verejného obstarávania
• JUDr. Róbert Majchrák, Úrad pre verejné obstarávanie, legislatívno-právny odbor
• Mgr. Adéla Havlová, LL.M., HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
• JUDr. Ivan Holič, Úrad pre verejné obstarávanie, vedúci oddelenia, legislatívno-právny odbor
• JUDr. Zuzana Krajčovičová, Úrad pre verejné obstarávanie, riaditeľka kancelárie Rady úradu
• Mgr. Ján Kapec, Senior advokát Havel & Partners
(Prednášajúcich, ktorí potvrdili svoju účasť priebežne doplňujeme.)Informácie pre záujemcov o ubytovanie

V cene vstupenky nie je zahrnuté ubytovanie. Účastníci konferencie majú nárok na zľavnené ubytovanie v Grandhotel Praha**** v Tatranskej Lomnici. Upozorňujeme vás, že zľava platí do 10. 3. 2020, a preto vás prosíme, aby ste si ubytovanie rezervovali najneskôr do tohto termínu.

Cena ubytovania po zľave je nasledovná:

Izba CLASSIC Izba MODERN JednolôžkováDvojlôžkováJednolôžkováDvojlôžková85 €95 €85 €95 €

Rezervácia ubytovania:

Pre uplatnenie zľavy na ubytovanie v termíne od 20. – 21. 4. 2020 zadajte pri rezervácii promokód: VOGHP
Platnosť zľavy je do 10. 3. 2020.

Objednať

Dôležité upozornenie:
V prípade, že budete chcieť faktúru ako právnická osoba, prosíme, aby ste dodržali jeden z nasledujúcich postupov:
1. Platba na fyzickú osobu (nepodnikateľa)
V prípade, že je pre vás prijateľný a postačujúci doklad o zaplatení na fyzickú osobu (nepodnikateľa), môžete realizovať platbu priamo pri rezervácii.
2. Platba na právnickú osobu/fyzickú osobu (podnikateľa)
V prípade, že máte záujem o daňový doklad vo forme faktúry vystavenej v prospech právnickej osoby alebo fyzickej osoby (podnikateľa), ste povinný o tejto skutočnosti informovať hotel ešte predtým, než rezerváciu uhradíte platobnou kartou, alebo ešte predtým, než zadáte bankový platobný príkaz na úhradu, a to s uvedením presných a správnych fakturačných údajov právnickej osoby (obchodné meno, sídlo, IČO, DIČ, IČ DPH, zápis v obchodnom registri, bankové spojenie) alebo fyzickej osoby (podnikateľa) (obchodné meno, miesto podnikania, IČO, DIČ, IČ DPH, zápis v živnostenskom alebo inom registri, bankové spojenie). Zmena fakturačných údajov po realizácii platby za pobyt alebo po príchode do hotela už nie je možná.


Čo zahŕňa vstupenka?

  • bezplatné služby daňovej a mzdovej pohotovosti až na 30 dní
  • účasť na odbornom programe
  • rozsiahle pracovné materiály
  • obed a ďalšie občerstvenie počas konferencie
  • voucher na bezplatný mesačný prístup k manažérskemu portálu ezisk.sk
  • 10 % zľava na nákup v našom eshope zakon.sk

Miesto konania konferencie

Grandhotel Praha**** 
059 60, Tatranská Lomnica 8, Vysoké Tatry
GPS súradnice: 49.169877, 20.280169

Kontaktná osoba

Viera Šinská
+421 41 70 53 414
profivzdelavanie@pp.sk

Hodnotenie
Organizátor