Detail kurzu

Ako riešiť pracovnú drámu?

Ing. Libuša Habánková - HR prakticky

Popis kurzu

Ako riešiť pracovnú drámu? Ako zvládať upírov, ktorí nás oberajú o energiu?

Títo upíry sa volajú SŤAŽOVATELIA - najviac ich máme v práci - kolegovia, podriadení a nadriadení pracovníci- 87% ľudí stráca kvôli nim až 1-6 hodín týždenne, 5,2% ešte viac, v priemere im firmy takto platia cca 270 e mesačne na 1 zamestnanca, ktorý je buď sťažovateľ, alebo ovplyvňovaný ním, za neproduktívny čas ! - zvyšujú sa náklady na udržanie zamestnancov, na vzdelávanie, na zaškoľovanie.- znižuje sa produkcia, hrozí strata obchodných príležitostí, firma sa spomaľuje, zdá sa, že zamestnanci nestíhajú a firmy sa umelo rozrastajú, no na výsledkoch sa to pozitívne nezobrazuje...

Firmy sa snažia optimalizovať, racionalizovať, outsourcujú, vytvárajú menší počet pracovných miest, s nižším počtom zamestnancov chcú dosiahnuť rovnaký alebo vyšší výkon,.... začnite tým, že budete riešiť SŤAŽOVATEĽOV a ENERGETICKÉ ÚNIKY na pracoviskách.

Odstráňte pracovnú drámu! Sťažovateľov máte nielen v práci, ale aj v blízkom okolí. Naučte sa ich zvládať, aby Vás neuberali o energiu!

Toto školenie viem zorganizovať aj ako vnútropodnikové alebo ako súčasť teambuildingových aktivít. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte a pripravím Vám cenovú ponuku na mieru.

Obsah kurzu

Kto sú sťažovatelia?
Prečo ich treba riešiť?
Typológia a komunikačné stratégie na riešenie sťažovateľov
Čo ak som sťažovateľom JA?
Energetické úniky na pracovisku - ako ich eliminovať.
Ako riešiť pracovnú drámu - stres, konflikty a osobné problémy na pracoviskác

Cieľová skupina

Tento kurz je pre všetkých. Lebo všetci stretávame ľudí, ktorí nás oberajú o energiu. Možno zbadáte, že takým sťažovateľom ste aj Vy. Rozoberieme komunikačné stratégie na riešenie sťažovateľov - podriadených, nadriadených i kolegov na rovnakej úrovni.
Certifikát Potvrdenie o absolvovaní kurzu Poznámka k cene

študijné materiály, lektor, prenájom priestorov a vybavenia, občerstvenie

Kontaktná osoba


0911413421
info@hrprakticky.sk

Hodnotenie
Organizátor