Bratislava - mestská časť Nové mesto

KONFERENCIA - Novinky v exekučnom a konkurznom práve, upomínacie konanie a ochrana spotrebiteľa vo finančných službách. P2P finančné služby a ochrana spotrebiteľa. (4.ročník)

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

http://bpm-educat.com/seminar/detail/326-konferencia-novinky-v-exekucnom-a-konkurznom-prave-upominacie-konanie-a-ochrana-spotrebitela-vo-financnych-sluzbach-p2p-financne-sluzby-a-ochrana-spotrebitela-4-rocnik

Vážení účastníci, vítame Vás na 4. ročníku konferencie k právam spotrebiteľa vo finančných službách.

Tento ročník nie je priamo zameraný na hmotnoprávne otázky (či je určitá podmienka alebo praktika nekalá, či možno vykonať záložné právo), ale, ako naznačujú vyššie uvedené otázky, skôr už na verejnomocenské donútenie v rámci exekúcie a finančných spotrebiteľov v konkurze. Veľmi nás tiež teší pretrvávajúce partnerstvo a záštita takých uznávaných odborných inštitúcií akými sú Právnická fakulta Trnavskej univerzity a Ústav štátu a práva SAV, ktoré sú zárukou kvalitného a konštruktívneho fungovania diskusného fóra zástupcov akadémie, biznisu, regulácie, dohľadu a spotrebiteľov. Opäť plánujeme konferenciu rozdeliť do dvoch odborných blokov. Prvý sa bude venovať novinkám v exekučnom a konkurznom práve, upomínaciemu konaniu a ochrane spotrebiteľa vo finančných službách. Druhá časť konferencie je zameraná na ochranu spotrebiteľa pri poskytovaní fiančných služieb na diaľku, pri peer-to-peer pôžičkách z pohľadu sudcu, regulátora a podnikateľskej praxe.

Termíny kurzov

Otvára sa ročne.

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Ing.Ľubica Karetková
tel:
+421 2/202 000 *** zobraziť

mobil:
+421 903 885 *** zobraziť

email:
info@... zobraziť


Adresa
Ambrušova 7, 821 04 Hotel NH Gate One

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 2/202 000 *** zobraziť

mobil:
+421 905 172 *** zobraziť

email:
bpm@... zobraziť

web: www.bpm-educat.com

Adresa
BPM Slovakia, s.r.o.
Bojnická 3, Bratislava - mestská časť Nové mesto Zobraziť na mape

Hodnotenie kurzu

(hlasujte)