Reflexná masáž chodidiel

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Na chodidlách sa nachádzajú miesta (plôšky), ktoré odrážajú stav našich vnútorných orgánov. Masážou sa jednotlivé časti nášho tela dostávajú do harmónie. Stupeň bolestivosti ukazuje nakoľko sú príslušné miesta (plôšky) z rovnováhy vychýlené. Touto masážou dochádza k zlepšeniu zdravotného stavu a tiež je to účinná prevencia pred ochorením.

Medová masáž má silné detoxikačné účinky a tiež obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu. Je preto vhodná pri veľkom počte civilizačných chorôb, ktoré súvisí s usadzovaním škodlivín a jedov v našom tele v dôsledku čoho sa rúca náš imunitný systém.

Cieľová skupina

Charakteristika a cieľ vzdelávacej aktivity:

Výučba prebieha od piatku do soboty, (2 dni) v čase od 9.00 hod. do 15.00 hod. Počet účastníkov v skupine je 2–6 osôb.

Podmienky sa dajú prispôsobiť tak, aby to vyhovovalo aj absolventom aj vyučujúcemu. Úspešným absolventom bude vystavené osvedčenie o odbornej spôsobilosti.

Obsahová náplň

Liečivé účinky reflexológie spoľahlivá diagnostika k určeniu stavu príslušného orgánu pri bolestiach, akutných problémoch a prvej pomoci upravuje dysfunkcie pohybového aparátu odstraňuje psychické problémy a stres posilňuje činnosť srdca a upravuje krvný obeh regeneruje tráviaci systém a jeho orgány vyživuje pokožky a upravuje vzhľad kože zlepšuje činnosť orgánov s vnútorným vylučovaním

Termíny kurzov

19.04.2018 - 20.04.2018

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Mgr. Izabela Sýkorová
mobil:
+421 907 761 *** zobraziť

email:
manager@... zobraziť


Adresa
Družstevná 10, 949 01 Nitra

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 907 761 *** zobraziť

mobil:
+421 907 761 *** zobraziť

email:
kurzy.swallow@... zobraziť

web: beautyschool.sk/

Adresa
BEAUTY SCHOOL
Družstevná 10, Nitra Zobraziť na mape

Hodnotenie kurzu

(hlasujte)