Detail kurzu

Vedenie rozhovorov so zamestnancami v procese prepúšťania & Povinnosti zamestnávateľa pri prepúšťaní zamestnancov

BPM Slovakia, s.r.o.

Popis kurzu

Srdečne Vás pozývame na online kurz Povinnosti zamestnávateľa pri prepúšťaní zamestnancov a vedenie rozhovorov so zamestnancami v procese prepúšťania, ktorý sa uskutoční dňa 10. decembra 2020 naživo so začiatkom o 10:00 hod. a ukončením o 15:00 hod.

V prvej časti kurzu  sa pod vedením skúsenej odborníčky z oblasti pracovného práva, budeme venovať  povinnostiam zamestnávateľa pri prepúšťaní zamestnanca, eliminácii nesprávnych postupov pri prepúšťaní  a aktuálnym otázkam a problémom ukončenia pracovného pomeru, aj vo svetle súčasnej pandemickej situácie.

V druhej časti kurzu rozoberieme samotné prepúšťacie rozhovory, spôsoby a zásady ich vedenia, štruktúru rozhovorov a komunikačné zručnosti, ktoré sú pri nich potrebné.  Budeme  tiež hľadať odpovede ako pracovať s vlastnými emóciami a s emóciami prepúšťaných zamestnancov.

Obsah kurzu

Cieľová skupina

Kurz je určený zamestnancom HR, personálnych útvarov, manažérom, ktorí pripravujú, realizujú a vedú prepúšťacie rozhovory so zamestnancami.

Kurz sa uskutoční online formou. Na to, aby ste sa ho mohli zúčastniť z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie budete potrebovať internetové pripojenie a počítač.

Účastník online kurzu získa: učebné materiály (prezentácie), ktoré mu budú sprístupnené po prihlásení sa na webinár a uhradení zálohovej faktúry.

Certifikát Absolvovaním tréningu získa každý účastník certifikát, ktorý vydáva spoločnosť BPM Slovakia s.r.o., ihneď po ukončení na mieste konania tréningu. Poznámka k cene

Zľava pri registrácii: 2 účastníkov z jednej spoločnosti: 5 % zľava 3 – 4 účastníkov z jednej spoločnosti: 10 % zľava 5 a viac účastníkov z jednej spoločnosti: 15 % zľava

Kontaktná osoba

Ľubica Karetková
+421 2/202 000 78
bpm@bpm-educat.com

Hodnotenie
Organizátor