VZDELÁVANIE Košice s.r.o.

Orientácia spoločnosti VZDELÁVANIE Košice s.r.o. je zameraná na akreditované odborné vzdelávanie.

viete, že ?

…pracovník je kvalifikovaný k výkonu svojho povolania, keď vyhovuje kvalifikačným požiadavkám, ktoré sú spojené s týmto povolaním.

viete, že ?

… naša spoločnosť VZDELÁVANIE Košice s.r.o. ponúka akreditované odborné kurzy ? Stačí úspešne absolvovať vybraný odborný kurz a máte možnosť získať osvedčenie s celoštátnou platnosťou na výkon kvalifikácie, na ktorú ste doposiaľ nemali žiadny „papier“ (výučný list, maturitné vysvedčenie, vysokoškolský diplom).

Učte sa od najlepších. Naši lektori majú vynikajúce odborné znalosti a dlhoročné praktické skúsenosti vo svojich odboroch. Sme hrdí na náš odborný tím, ktorý je základným kameňom nášho odborného vzdelávania.

Našou najvyššou prioritou je prenos získaných vedomostí do praxe, účastníci našich kurzov by mali byť schopní rýchlo a jednoducho implementovať to, čo sa naučili do svojej každodennej praxe.

Uznávame hodnoty…

  • Najdôležitejšou hodnotou ste Vy. Preto našim hlavným cieľom je Vaša dlhodobá spokojnosť založená na vzájomnej dôvere.

  • Snažíme sa čo najlepšie porozumieť Vašim potrebám tak, aby sme Vám pomáhali napĺňať, realizovať a dosahovať Vaše ciele.

  • Hľadaním efektívnych spôsobov spolupráce a riešení šitých na mieru sa stále snažíme prekonávať Vaše očakávania.

  • Neustále rozvíjame a zvyšujeme našu profesionalitu a kvalifikáciu tak, aby naše služby boli užitočným a významným stupienkom pri zvyšovaní Vašej kvalifikácie a Vášho odborného rastu.V každom kroku postupujeme úprimne a čestne.

Vyskúšajte si nás, sme pripravení…

 

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín