Detail kurzu

ONLINE PERMON : Celoslovenský aktualizačný seminár pre odborníkov z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ergonómie, ochrany zdravia a ochrany pred požiarmi

Inštitút bezpečnosti práce, s.r.o.

Popis kurzu

Na celoslovenskom aktualizačnom seminári pre odborníkov z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ergonómie, ochrany zdravia a ochrany pred požiarmiseminári budú účastníci oboznámení s legislatívnymi zmenami právnych a ostatných predpisov v oblasti BOZP, s riešením konkrétnych prípadov z praxe.
Súčasťou obsahového zamerania je aj výmena praktických skúseností z oblasti bezpečnosti práce, technických zariadení, ergonómie, hygieny, pracovného prostredia, ochrany pred požiarmi a pracovnej zdravotnej služby.

Miesto : Podbanské Grand Hotel Permon****

Ubytovanie sa platí hotelu na mieste konania a rezervuje sa písomne mailom na: kongres@hotelpermon.sk. Účastníci seminára majú vstup do vodného sveta zdarma. V kalkulácii sú zahrnuté náklady na zabezpečenie seminára, honoráre lektorov, občerstvenie, stravovanie, zborník, doprava mikrobusom (stanica Liptovský Mikuláš - hotel a späť).

Bližšie informácie nájdete na našej stránke www.ibp.sk, kde je zverejnená pozvánka a prihláška.

Obsah kurzu

Bližšie informácie nájdete na našej stránke www.ibp.sk, kde je zverejnená pozvánka a prihláška.

Vážené dámy a Vážení páni,

srdečne Vás pozývame na naše „tradičné stretnutie“ v Tatrách, ktoré sa uskutoční tento rok elektronickou audiovizuálnou formou, nakoľko chceme zodpovedne pristupovať k situácií ohľadne koronavírusu a zároveň chceme, aby ľudia mali stále prístup k najdôležitejším a najaktuálnejším informáciám. 

Na Celoslovenský seminár z oblasti bezpečnosti práce, ergonómie, ochrany zdravia a ochrany pred požiarmi sa môžete pripojiť online, kdekoľvek sa nachádzate z práce alebo z pohodlia Vášho domu (cez počítač, notebook, tablet alebo smartfón s pripojením na internet) alebo kto má záujem si vychutnať atmosféru Tatier má možnosť sa online pripojiť v bezpečí svojej izby v hoteli Permon**** s pripojením na internet za špeciálne ceny izieb ako účastník seminára IBP.

Celoslovenský aktualizačný seminár sa uskutoční cez aplikáciu Zoom v dňoch 13.10. - 15.10.2021 v čase od 09:00 hod. do 16:00 hod. – pokyny pre prihlásenie sa do aplikácie Zoom Vám pošleme na Vašu e-mailovú adresu po online prihlásení sa na Celoslovenský seminár.

Cenník izieb Permon**** v rozsahu od 128 € s DPH do 238 € s DPH si môžete pozrieť  ONLINE TU a pre našich účastníkov seminára IBP platia špeciálne ceny izieb bez ohľadu na typ izby v sume: 90 € s DPH samostatná izba a 98 € s DPH dvojlôžková izba.

Súčasťou ubytovania sú: raňajky, celodenný vstup do bazéna v čase od 7:00 - 22:00 hod., vstup do fitness centra a parkovanie. Cena nezahŕňa daň z ubytovania: 0,40 EUR/osoba/deň.
Máte možnosť si dokúpiť opäť za zvýhodnenú cenu len pre účastníka seminára IBP vstup do AQUA & KIDS´ Paradise na 3 hodiny v sume 10 € s DPH/deň, obed v sume 10 € s DPH/deň a večeru v sume 17 € s DPH/deň.

Ubytovanie (vrátane stravovania) sa platí hotelu Permon **** na mieste konania a rezervuje sa písomne e-mailom na: kongres@hotelpermon.sk - prosíme Vás o včasné rezervovanie ubytovania a zároveň aj odhlásenie sa z ubytovania z hotela v prípade stornovania Vašej prihlášky na Celoslovenskom seminári.

Účastnícky poplatok : 100 € bez DPH (120 € s DPH)
Účastnícky poplatok za firemný prístup : 200 € bez DPH (240 € s DPH)

V rámci účastníckeho poplatku máte zahrnutý neobmedzený prístup na seminár s možnosťou vstupovania a kladenia otázok v rámci voľnej diskusie s lektormi seminára, možnosť stiahnúť si online zborník, prezentácie lektorov a máte možnosť si uplatniť znížené ceny izieb a wellnessu hotela Permon****.

Program Celoslovenského seminára Vám budeme posielať spolu s možnosťou sa prihlásiť online prostredníctvom e-mailu.

Spolu to zvládneme a spolu sa informujeme !

Tešíme sa na spojenie s Vami, Váš kolektív IBP

Cieľová skupina

Bližšie informácie nájdete na našej stránke www.ibp.sk, kde je zverejnená pozvánka a prihláška.

https://www.ibp.sk/bozp-opp-vsetky-kurzy-skolenia/termin/celoslovensky-aktualizacny-seminar-pre-odbornikov-z-oblasti-bezpecnosti-a-ochrany-zdravia-pri-praci/

Kontaktná osoba

Mgr. Simona Štefula Fančovič
0911 775 600
stefula@ibp.sk

Hodnotenie
Organizátor