Detail kurzu

Popis kurzu

Beauty College

  • - pokročilý kurz dermatológie pre kozmetičky
  • - informácie v “ľudskej reči”
  • - diagnostika, kožné choroby, estetické zákroky a ešte oveľa viac

Obsah kurzu

Teoretický aj praktický dermatologický kurz pre začínajúce aj pokročilé kozmetičky , kde si zopakujeme základy z dermatológie ale aj prehĺbime a rozšírime vedomosti z vedy o koži.

ROZSAH: 10 hodín
FORMA: prezenčná, salón House Gatsby, Bratislava
UKONČENIE: certifikát

Čo sa u nás naučíte

Nadstavbový kozmetický kurz ku, na ktorom si prehĺbime vedomosti z oblasti kožných ochorení a ich diagnostiky a pripojíme praktické informácie k ošetreniu náročnej pleti v kozmetických salónoch, ale taktiež kedy už poslať klienta k dermatovenerológovi. Súčasťou kurzu je aj blok o estetických zákrokoch a kombinovaní s kozmetickou starostlivosťou doma i v salóne.

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre kozmetičky a príbuzné odvetvia. Pre všetkých čo si chcú rozšíriť vedomosti v oblasti dermatológie a diagnostiky pleti.

Kde a ako kurz prebieha

Celý kurz prebieha v nadčasovom salóne HOUSE GATSBY Beauty Health & Style. Kurz vedie skúsený lektor, ktorý Vás prevedie všetkými dôležitými témami v ľudskom jazyku a príjemnej priateľskej atmosfére. Priestor bude aj na otázky a dôraz sa kladie na uplatnenie vedomostí v praxi. Po absolvovaní kurzu dostanete certifikát o zaškolení a učebné materiály.

Čo si priniesť na kurz

Dobrú náladu, chuť naučiť sa niečo nové a všetko ostatné Vám zabezpečíme my.

Cieľová skupina

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre kozmetičky a príbuzné odvetvia. Pre všetkých čo si chcú rozšíriť vedomosti v oblasti dermatológie a diagnostiky pleti.

Certifikát Certifikát o absolvovaní školenia

Kontaktná osoba


0905777456
info@bcl.sk

Hodnotenie
Organizátor