Detail kurzu

Kurz BROW MASTER - techniky úpravy obočia, LAMINÁCIA OBOČIA, LASH LIFT

Beauty College BCL (SENI s.r.o.)

Popis kurzu

Beauty College 

  • - špecialista na úpravu obočia, architektúra obočia
  • - rôzne techniky formovania aj farbenia obočia, laminácia, lash lift a lash botox
  • - možnosť vyskúšať rôzne značky a typy farieb
  • - LAMINÁCIA obočia, LASH LIFT

Obsah kurzu

Dokonalé obočie je sen každej ženy! My Vás naučíme ako im tento sen splniť a upraviť každé obočie doslova “na mieru”. Súčasne sa naučíte obľúbenú metódu - lamináciu obočia a dlhotrvajúci lash lifting rias.

ROZSAH: 2x 9 hodín
FORMA: prezenčná, salón House Gatsby, Bratislava
UKONČENIE: certifikát

Čo sa u nás naučíte

Obočie je základ výzoru tváre. Urobte klientovi dokonalé obočie a on Vás za to bude milovať. Každé obočie, každý klient si vyžaduje individuálny prístup a tak sa staňte odborníkom na rôzne techniky a produkty a ponúknite vždy “obočie šité na mieru”. Kurz je vhodný nielen pre kozmetičky, ktoré sa chcú zdokonaliť, ale aj pre vizážistky. Kurz zahŕňa rôzne techniky úpravy (pinzeta, vosk) a farbenia obočia (farba, tieň, henna), pričom si účastníci majú možnosť vyskúšať rôzne značky produktov. Naučia sa obočie správne zamerať a prispôsobiť ho typu tváre, vlasov, kvalite chĺpkov atď. Laminácia ako jeden z najrozšírenejších a obľúbených trendov je súčasťou trojdňového kurzu. Lash lifting, teda dlhotrvácna úprava mihalníc, ktorá má efekt a perfektný výsledok je žiadanou formou úpravy rias v každom salóne s dobrým menom. Kurz je zameraný najmä na praktickú zručnosť účastníkov.

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre profesionálov v oblasti kozmetiky a vizážistiky, ktorí si chcú rozšíriť vedomosti a zručnosti v rôznych technikách úpravy a farbenia obočia, lash liftingu v neposlednom rade trendovú a obľúbenú lamináciu.

Kde a ako kurz prebieha

Celý kurz prebieha v nadčasovom salóne HOUSE GATSBY Beauty Health & Style. Kurz pozostáva z teoretickej a praktickej časti, pod vedením skúsených lektorov. Praktická časť sa vykonáva na modeloch, ktoré si môžete v prípade záujmu zabezpečiť sami, alebo ich zabezpečíme my. Je samozrejme dôležité, aby ste aj vy mali dokonalé obočie, či krásne mihalnice a preto je v rámci kurzu po dohodne možnosť zažiť si úpravu na vlastnej koži. Po absolvovaní kurzu dostanete certifikát o zaškolení, učebné materiály a bezplatné konzultácie so školiteľom.

Čo si priniesť na kurz

Dobrú náladu, chuť naučiť sa niečo nové. Odporúčame priniesť si pohodlné oblečenie na prezlečenie a prezúvky, obľúbenú pinzetu. Všetko ostatné Vám zabezpečíme my.

 

 

Cieľová skupina

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre profesionálov v oblasti kozmetiky a vizážistiky, ktorí si chcú rozšíriť vedomosti a zručnosti v rôznych technikách úpravy a farbenia obočia, LASH LIFTING a v neposlednom rade trendovú a obľúbenú lamináciu.

Certifikát Certifikát o absolvovaní školenia

Kontaktná osoba


0905777456
info@bcl.sk

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať