DETAIL KURZU

Recruitment Architect | RACA® - Recruitment Academy® Certified Architect

Od:

Recruitment Academy

Popis kurzu

Recruitment certifikácie | Certifikat Recruitment Academy

Na svete neexistuje špecializovaná škola pre Recruiterov. Garantované certifikačné programy RACS®, RACR®, RACM® a RACA® sú určené pre všetky úrovne recruitment profesionálov a pomáhajú im zvýšiť úroveň znalostí, kredibilitu a ich cenu na trhu práce.

Školiace programy ukončené certifikáciou:

Hlavným cieľom certifikačných programov je oboznámiť účastníkov s komplexnou stratégiou náboru, technikami vyhľadávania talentov od inzercie až po priame oslovenie. Programy popisujú náborový procesa práacu s kandidátom v priebehu jednotlivých fáz náboru a výberu. Súčasťou sú aj pohovorovacie techniky, práca s technológiami aj školenia mäkkých zručností pre špecialistov v oblasti recruitmentu.

Tento certifikačný kurz adresuje medzinárodne osvedčené postupy a štandardy návrhu recruitmentu procesov pre rôzne cieľové skupiny kandidátov a volbu náborovej stratégie navonok i dovnútra náborového teamu. Ďalej prakticky rieši návrh konkrétnych recruitment kampaní s dôrazom na HR marketing alebo tvorbu portfólia zdrojových kanálov pre sourcing kandidátov. Súčasťou je i predstavenie nástrojov pre posilnenie internej spolupráce a překonánie odporu v procese zmien v rámci nastavovania nových recruitment procesov.

Obsah kurzu

*Anotácia certifikačného kurzu RACA® – Recruitment Academy® Certified Architect

MODUL 1 Strategicky employer branding

Employer branding postavený na dátach Postup a jednotlivé kroky strategického budovania employer brandingu Aktivácia Employer Value Proposition (EVP) Case studies a prax z SR aj zo sveta Recruitment a HR marketing

Vzťah medzi talent sourcingom a employer brandingom Práca s konkrétnymi nástrojmi pre employer branding a HR marketing Vzťah medzi employer brandingom a personal brandingom Ktoré kanály je potreba udržovať pre efektívnu tvorbu brandu Tvorba, správa a analýza obsahu na sociálnych sieťach aj mimo nich Pravidlá práce s obsahom na sociálních sieťach – LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram a iných Nástroje pro automatizáciu úloh spojených so správou obsahu Analýza úspešnosti obsahu a konkrétnych kanálov ako LinkedIn firemné stránky, Facebook stránky a dalšie Práca s platenou reklamou na sociálnych sieťach aj mimo nich (PPC reklama) Ďalšie marketingové nástroje, ktoré využijete v HR marketingu Ako vyzerá budúcnosť budovania brandu spoločnosti, a ktoré technické „vychytávky“ môžete použíť už dnes Talent sourcing metodologie Ako odkrýť skryté zdroje s relevantnými zamestnancami (tzv. hidden talent pools) Čo je to tzv. X-Ray a Flip vyhľadávanie a ako cieliť a filtrovať LinkedIn užívateľov pomocou internetových vyhledávačov Definice konceptuálního, implicitního, jazykového a nepřímého vyhledávání Definícia pokročilých techník ako napr. sémantické, pravdepodobnostné a vyčerpávajúce vyhľadávanie LinkedIn Onion Search – pokročilá metodológie talent sourcingu na LinkedInu

MODUL 2 Výber správneho recruitment modelu pre vašu organizáciu Štruktúra náborového procesu a jeho komponenty Účastníci náborového procesu a ich role Metriky (KPIs) jednotlivých častí náborového procesu Ich analýza a vyhodnotenie Proces zlepšovania a riadenia kvality procesu Optimalizácia a automatizácia v oblasti recruitmentu Market Insights – Interné a externé dáta o trhu a jich analýza Trendy a best practice pro výber ATS a ďalších recruitment technológií (CV parsing, aj. Ďalšie technológie využitelné v recruitmente – chatbots, VR a ďalšie

Cieľová skupina

Cieľová skupina

Profesionáli s min. 3 rokmi skúseností v ľudských zdrojoch, v recruitmente a talent acquisition (TA), ktorí nadobudli aspoň všeobecnú skúsenosť s vytváraním nových programov a projektov v TA a HR.

Senior Consultant, HR Generalist, Office Manager, Personalista, Recruiter, Recruitment Team Leader, Recruitment/Talent Aquisition Manager, Recruitment Business Consultant, a podobne.)

– Dizajnované predovšetkým pre tých, ktorí sú, prípadne plánujú – byť súčasťou cyklu procesov náboru a výberu, talent managementu zamestnancov, v rôznych úrovniach riadenia.

Pre tých, ktorí už praktické skúsenosti s náborom majú a ich cieľom je ich rozšírenie a komplexný záber rozšírený o strategicko-riadiace prvky.

Poznámka k cene

Zľava pre druhého účastníka z jednej spoločnosti 50% (Každý účastník kurzu získa 3 dni intenzívneho tréningu, Aktuálny školiaci manuál, Knihu v hodnote 490 Kč, Certifikáciu RACA®, Doživotnú e-mailovú podporu pri riešení individuálnych problémov, P

Kontaktná osoba

Natália Šegedová
+421 910 705 385
natalia.segedova@recruitmentacademy.sk

Hodnotenie
Organizátor