Detail kurzu

ÚSPEŠNÝ OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - tréning obchodných a komunikačných zručností

THE BEST TEAM s.r.o.

Popis kurzu

Niekto to dostal do vienka, niekto sa to musí naučiť... Čo? Obchodovať... Áno, niekto je skvelým obchodníkom snáď od materskej školy, ale nezúfajte, ak medzi nich nepatríte. Ak máte chuť na sebe pracovať a učiť sa, máte napoly vyhraté. Obchodný rozhovor má svoje pravidlá a techniky, ktoré platia a naozaj fungujú a môžete sa ich naučiť aj vy.  Radi vám ich prezradíme na tréningu Úspešný obchodný zástupca.

Obsah kurzu

ČO SA NA TRÉNINGU DOZVIETE?

  • či sa môže úspešným  obchodníkom stať každý
  • akú veľkú rolu hrajú pri predaji emócie
  • spoznáte jednoduchú štruktúru obchodného rozhovoru
  • ako zákazníka osloviť a získať jeho plnú pozornosť
  • prečo a ako viesť rozhovor otázkami
  • ako zákazníka presvedčiť
  • že námietky sú naozaj skvelé :-)
  • ako úspešne uzatvoriř predaj
  • ako jednať s rôznymi typmi zákazníkov


PRÍNOSY PRE VÁS:

Vzrastie vaša sebadôvera pri obchodnom rozhovore. Naučíte sa oslovovať nového zákazníka nenásilne a prirodzene. Naučíte sa, ako si získať zákazníkovu pozornosť. Dokážete prispôsobiť komunikáciu typu vášho zákazníka. Vďaka jednoduchej štruktúru skrátite čas u zákazníka a zvýšite svoju úspešnosť pri predaji. Prestanete sa obávať námietok a odmietnutia. Obchodovanie si obľúbite...

Forma: interaktívna s vysokým podielom praktických - zážitkových úloh 

Tréning sa organizuje pri minimálnej účasti 4 záujemcov

LEKTORI:

PAVLÍNA PELCOVÁ - zakladateľka vzdelávacej spoločnosti THE BEST TEAM s.r.o. Certifikovaná lektorka a koučka. Špecializuje sa na oblasť komunikácie, manažmentu, predaja, sebarozvoja a manažérsky koučing. Spoluautorka desiatok vzdelávacích a rozvojových programov pre slovenské, české a korporátne spoločnosti. Autorka online kurzov Sales Academy 21 a Mindset Academy 21. V oblasti vzdelávania dospelých pôsobí od roku 1998.

JURAJ PELC - zakladateľ vzdelávacej spoločnosti THE BEST TEAM s.r.o. Certifikovaný lektor. Špecializuje sa na oblasť predaja, komunikácie, manažmentu a sebarozvoja. Spoluautor desiatok vzdelávacích a rozvojových programov pre slovenské, české a korporátne spoločnosti. Spoluautor projektu Online Kouč - vzdelávanie z pohodlia domu alebo kancelárie. V oblasti vzdelávanie dospelých pôsobí od roku 1998.

www.thebestteam.sk


Cieľová skupina

Tréningy zamerané na predaj sú určené pre každého, kto chce získať väčšiu istotu pri predaji a zvýšiť úspešnosť svojho predaja, predovšetkým pre: obchodných manažérov, obchodných zástupcov, obchodných konzultantov, predajcov, nákupcov, predajcov po telefóne, vedúcich obchodného tímu, predajcov v maloobchode, vedúcich predajní, pracovníkov oddelenia služieb

Certifikát Absolventi obdržia certifikát o absolvovaní kurzu.
Hodnotenie
Organizátor