Bratislava - mestská časť Nové mesto

Online stratégie pre advokátov a advokátske kancelárie v 21.storočí

Základné info
  • Termín kurzov: otvára sa podľa záujmu
  • Miesto konania: Priekopy 20/a, hotel Premium, Bratislava
  • Cena: 144 € (120 € bez DPH)
  • Poznámka k cene: Zľava pri registrácii: 2 účastníkov z jednej spoločnost - 5 % zľava, 3 - 4 účastníkov z jednej spoločnosti - 10 % zľava, 5 a viac účastníkov z jednej spoločnosti - 15 % zľava
  • Organizátor: BPM Slovakia, s.r.o.
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Prečo je načase prestať ignorovať internet a začať sa seriózne zaoberať svojou online internetovou propagáciou ktorá je v 21.storočí nevyhnutná pre Váš úspech?

Cieľová skupina

Školenie je vhodné nielen pre rozšírenie si znalostí o využití internetu pre svoje účely, ale aj pre advokátov alebo podnikových právnikov ktorí pracujú pre startupy, klientov z oblasti technológií a s IT a SW zmluvami.

Obsahová náplň

V súčasnosti sa klienti už nezískavajú exkluzívne na základe osobných referencií alebo reputácie kancelárie alebo odkazom v zlatých stránkach. Dobrú a profesionálnu reputáciu a propagáciu svojich služieb si môže každý advokát zabezpečiť sám! Klienti a potenciálni klienti sa obracajú na internet, kde o Vás hľadajú informácie a referencie predtým, než sa rozhodnú Vás kontaktovať. Nemôžete ďalej ignorovať fakt, že to, že ste na webe, akým spôsobom sa prezentujete a či sa zobrazujete vo výsledkoch vyhľadávania má a bude mať masívny vplyv na Váš úspech ako advokáta.

Účelom tohto seminára je sprístupniť Vám svet internetu a vysvetliť ako ho eventuálne využiť pre svoj prospech a svoju propagáciu. Advokáti majú stanovami povolené mať webovú stránku. Statické informatívne stránky o Vašom podnikaní alebo interaktívne stránky ktoré Vás spoja s klientom? Vysvetlíme si prečo stránky mať, čo majú obsahovať, že stránkou to nekončí ale začína, ako oslovovať potenciálnych klientov, prípadne s nimi cez internet komunikovať, ako sa na internete propagovať, na čo si dať pozor pri komunikácii s programátormi a marketingovými agentúrami. Seminár je špecifický v tom, že prináša praktické informácie o online marketingu špecializovaného na právnické profesie.

Termíny kurzov

Otvára sa podľa záujmu.

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Ľubica Karetková
tel:
+421 2/202 000 *** zobraziť

mobil:
+421 905 172 *** zobraziť

email:
bpm@... zobraziť


Adresa
Priekopy 20/a, hotel Premium, Bratislava

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 2/202 000 *** zobraziť

mobil:
+421 905 172 *** zobraziť

email:
bpm@... zobraziť

web: www.bpm-educat.com

Adresa
BPM Slovakia, s.r.o.
Bojnická 3, Bratislava - mestská časť Nové mesto Zobraziť na mape

Hodnotenie kurzu

(hlasujte)