DETAIL KURZU

LinkedIn pre profesionálov

Od:

MV Akadémia - manažérska vzdelávacia akadémia

Bratislava

Popis kurzu

Prínos tréningu:

 • Priamo na počítači vytvoríte/vylepšíte profil firmy aj Váš osobný profil, aby ste si pritiahli kandidátov aj biznis príležitosti
 • Naučíte sa, ako vyhľadávať kanditátov a tvoriť si databázu
 • Dozviete sa, ako automatizovať vyhľadávanie a kopec ďalších užitočných informácií ako využiť LinkedIn zadarmo
 • Ako nájdete kľúčových ľudí, či už ste obchodník, manažér, majiteľ firmy alebo personalista.

Prečo LinkedIn? LinkedIn je najznámejšia a najväčšia profesionálna sociálna sieť s viac ako 450 miliónmi používateľov. Svojim zložením a zameraním je predovšetkým atraktívna pre B2B marketing a headhunting.

Obsah kurzu

Čo sa naučíte?

 • Zmeny dizajnu aj funkcionality, ktoré nastali od tohto roku
 • Ako si vytvoriť pútavý profil (osobný aj firemný), aby Vám uchádzači prišli sami
 • Ako vyhľadávať kandidátov na LinkedIn bez plateného účtu
 • Ako oslovovať kandidátov na LinkedIn
 • Ako efektívne využívať LinkedIn ako nástroj
 • Overovanie si dôveryhodnosti kandidátov
 • Ako využívať osobný profil, company profil a skupiny (groups) na pritiahnutie kandidátov
 • Etiketa networkovania na LinkedIn
 • Nástroje na automatizáciu a lepšiu správu účtov

Čo hovoria ľudia, ktorí už školenie absolvovali?
„Páčilo sa mi celé školenie, veľmi praktické, veľké množstvo užitočných a využiteľných informácií.“ – Mgr. Viera Jurická, Allianz Slovenská poisťovňa, a.s.

„Veľmi sa mi páčil prístup školiteľky, podané informácie aj praktickou formou, priestor na otázky a odpovede. Odporúčam!“ – Ing. Lenka Lefflerová, KPMG Slovensko spol. s r.o.

O svoje skúsenosti sa s Vami podelí: Ing. Ivana Brutenič, PhD.
Ivana Brutenič zastáva pozíciu Managing Partner spoločnosti EXACT RECRUITMENT, spol. s r. o. s 10 ročnými skúsenosťami v oblasti personálneho poradenstva. Hlavné zameranie poradenskej činnosti je vyhľadávanie a výber zamestnancov, executive search, komplexné poradenstvo pre investorov, tvorba a implementácia stratégií ľudských zdrojov, motivačné, odmeňovacie a vzdelávacie systémy, kariérne poradenstvo a manažérsky kariérny koučing. Spoločnosť EXACT RECRUITMENT bola ocenená ako jedna z 10 najlepších personálnych agentúr na slovenskom trhu v hodnotení RecruitRank a Ivana Brutenič zaradená do publikácie Who is Who in Slovakia 2011 a Who is Who of European Women 2012. Komunikuje v anglickom, francúzskom, španielskom a nemeckom jazyku. Aktívne sa venuje publikovaniu v oblasti ľudských zdrojov a kariéry. Spolupracuje napríklad s periodikami Sme, Pravda, Hospodárske noviny, Profit, InStore, Plus 1 deň, Slovenka a portálmi Kariéra, Profesia a Topjobs.

O svoje skúsenosti sa s Vami podelí Kristína Kováčiková
Kristína je partnerom v spoločnosti EXACT RECRUITMENT. Vedie a mentoruje tím headhunterov, špecializovaných sa na senior sales a technické pozície. Spolu s Ivanou Brutenič je odborným garantom konferencie TREND LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend. Pôsobila v nadnárodnej konzultačnej spoločnosti Accenture, v medzinárodnej automotive spoločnosti Mercedes a v jednej z najlepších online reklamných agentúr na trhu.
Špecializuje sa employment branding, social media kampane a tréning out-of-the-box myslenia pre manažérov. V rámci svojich LinkedIn služieb im pomáha trénovať kreativitu, pozerať sa na recruitment aktivity na sociálnych médiách inak a zlepšovať ich výsledky.
Tému kreativity v manažmente lektoruje aj na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Cieľová skupina

HR manažéri, obchodní manažéri a predajcovia, recruiteri, podnikatelia.

Poznámka k cene

Vaša investícia do vzdelávania obsahuje 7hodinové praktické školenie, občerstvenie, zapožičanie laptopu a kvalitné materiály.

Kontaktná osoba

Mário Manni
+421 918 036 077
manni@mvacademy.sk

Hodnotenie
Organizátor