DETAIL KURZU

Podvojné účtovníctvo

Agentúra JASPIS s.r.o.

Popis kurzu

Cieľom kurzu je zvládnutie praktických príkladov, výpočet daní, vyplňovanie tlačív a aplikácia podvojného účtovníctva v praxi.

V posledný deň kurzu sa zoznámite aj s účtovníckym programom a Vaše znalosti si upevníte výučbou na počítači. Na konkrétnych príkladoch si vyskúšate účtovanie v praxi. Naši lektori vyučujú v programoch, ktoré sami používajú pri svojej práci, preto sa môžete stretnúť napríklad s programom Pohoda, Money S3, Omega, MRP alebo Proluc.

Obsah kurzu

Kurzy dôsledne pripravia účastníkov na prax. Sú vedené lektormi s bohatými skúsenosťami v odbore a poskytujú reálne príklady z účtovnej agendy. Absolventi sú pripravení na samostatné vedenie účtovníctva vďaka aktuálnym informáciám a dostatočnému času venovanému na získanie praktických zručností.

V cene kurzu sú skriptá, zošit, pero. Všetky ostatné potrebné materiály a tlačivá si môžete stiahnuť zo zákazníckej zóny. Vo vybraných mestách je zabezpečené bezplatné občerstvenie (káva a čaj).

Po úspešnom absolvovaní kurzu „Podvojné účtovníctvo“ získate osvedčenie.

Obsah:

  1. Zákon o účtovníctve
  2. Účtovanie v účtovej triede 0 – dlhodobý majetok
  3. Účtovanie v účtovej triede 1 – zásoby
  4. Účtovanie v účtovej triede 2 – finančné účty
  5. Účtovanie v účtovej triede 3 – zúčtovacie vzťahy
  6. Účtovanie v účtovej triede 4 – kapitálové účty
  7. Účtovanie v účtovej triede 5 – náklady
  8. Účtovanie v účtovej triede 6 – výnosy
  9. Závierkové účtovanie
  10. Daňové priznanie právnických osôb

Rozsah kurzu: 80 vyučovacích hodínVoliteľný príplatok: 19,– Eur za cudzojazyčné osvedčenie.Re­ferencie od našich klientov:„Tento kurz mi poskytol presne to čo som od neho očakával. Množstvo príkladov a účtovných situácií z praxe, podložených fundovaným výkladom lektorky Ing. Moniky Ihnátovej. Veľa otázok týkajúcich sa účtovníctva bolo zodpovedaných profesionálkou z praxe, doplnených o reálne prípady firiem. Kurz hodnotím vďaka lektorke veľmi vysoko a odporučil by som ho jednak pre tých, ktorí začínajú s podvojným účtovníctvom a aj pre tých, ktorí chcú získať väčšiu sebaistotu v účtovaní. Tiež oceňujem výborné školiace priestory s dobrou dostupnosťou a dostatkom parkovacích miest v tesnej blízkosti, výbornú cenu a ústretový a zákaznícky orientovaný personál agentúry JASPIS.“ Ing. Miloš Timko, Podvojné účtovníctvo Košice „Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za kurz "Podvojné účtovníctvo“ prebiehajúce v Michalovciach a vyzdvihnúť prácu lektorky Ing. Harvánkovej. V jej podaní kurz prebiehal zrozumiteľnou formou, jej zanietenosť pre túto prácu určite pozitívne zapôsobila na všetkých účastníkov a v neposlednej rade jej prístup k ľuďom je obdivuhodný. Som veľmi rada, že som tento kurz absolvovala a Vašu agentúru budem odporúčať ďalším záujemcom. Ešte raz ďakujem!" Ing. Miroslava Magurová Využite možnosť absolvovať bezplatný prípravný kurz „Základy účtovníctva“ určený pre začiatočníkov!

Pozrite si fotky z našich kurzov na stránke: www.facebook.com.

Cieľová skupina

Kurz je určený pre začiatočníkov, ktorí nemajú s účtovníctvom praktické skúsenosti a chcú sa naučiť viesť účtovnú agendu v podvojnom účtovníctve, prípadne pre ľudí, ktorí si svoje vedomosti z účtovníctva chcú aktualizovať, rozšíriť a utvrdiť.

Naučíte sa samostatne viesť podvojné účtovníctvo, spracovávať všetky tlačivá, daňové doklady a daňové priznania k DPH a k dani z príjmov právnických osôb.

Kontaktná osoba

Ing. Nela Smandrová
+421 2/554 225 88
jaspis@jaspis.sk

Hodnotenie
Organizátor