SketchUp - základy - 3D modelácie priestorov

Základné info
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Cieľom kurzu je pochopiť základné a najviac používané nástroje pri kreslení v 3D priestore, za pomoci programu SketchUp. SketchUp je intuitívny a jednoduchý program na vytváranie 3D modelov, využívaný pre amatérsku aj profesionálnu prax.

Čo potrebujem?

Obsahová náplň

1. deň
Cieľom kurzu je pochopiť základné a najviac používané nástroje pri kreslení v 3D priestore, za pomoci programu SketchUp. SketchUp je intuitívny a jednoduchý program na vytváranie 3D modelov, využívaný pre amatérsku aj profesionálnu prax. Okrem užívateľsky príjemného prostredia ponúka aj inú veľkú výhodu – základná verzia programu je dostupná zadarmo na oficiálnych stránkach www.Sketchup.com.

2. deň
Na kurze si účastníci osvoja hlbšie poznatky o programe SketchUp a precvičia si modelovanie objektov priamo na kurze. Okrem spoznania funkcií základného balíka SketchUp Make bude poukázané aj na niektoré pokročilé funkcie SketchUpu Pro. Na kurze tiež budú spomenuté niektoré zadarmo dostupné a veľmi praktické pluginy, ktoré obohacujú prácu modelovania a robia ju jednoduchšou. Výstupnými znalosťami z kurzu je rýchle a efektívne modelovanie v programe SketchUp.


Termíny kurzov

29.01.2018 - 30.01.2018

čas: 09:00 - 13:00
cena: 99 €

Prihlásiť sa

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Ing. Michal Šurina
mobil:
+421 903 673 *** zobraziť


Adresa
Cukrová 14, 81108 Bratislava - Staré Mesto
Administratívna budova, Počítačová miestnosť

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel:
+421 907 642 *** zobraziť

email:
info@... zobraziť

web: www.leitus.sk

Adresa
Leitus spol. s r.o.
Cukrová 14, Bratislava Zobraziť na mape

Hodnotenie kurzu

(hlasujte)