DETAIL KURZU

Techniky osobnostnej diagnostiky a sebavedomia

Od:

Power Coaching s. r. o.

Bratislava

Popis kurzu

Poznanie seba samého je základ pre šťastný a úspešný život. Kto som, aké mám hodnoty a čo je pre mňa dôležité sú možno otázky, ktoré si kladiete práve teraz. My Vám poskytneme priestor, aby ste si zodpovedali na tieto otázky a našli seba samého. Získate tak sebavedomie, ktoré oceníte.

Viete o tom, že dokážete do pár minút diagnostikovať pri konverzácii osobu (prijímateľa), na základe tejto analýzy upraviť štýl reči a vyhnúť sa konfliktom a vypätým situáciám? Základy osobnostnej diagnostiky vám pomôžu nadobudnúť istotu v komunikácii a ušetria vás mnohých nedorozumení.

Mnoho ľudí si myslí, že za nízke sebavedomie môžu ich nedostatky. Netušia, že ich sebavedomie nemá nič spoločné s ich schopnosťami či talentom. Na kurze Vám vysvetlíme, že každý má unikátne zloženie schopností – stačí ich len objaviť a nájsť tak cestu ku zdravému sebavedomiu.

Pri budovaní zdravého sebavedomia je dôležité, aby ste nečakali, než sa niečo stane. Možnosť niečo zmeniť máte vo vlastných rukách. Nájdite s nami jednoduché techniky, ako si zvýšiť sebavedomie natrvalo!

Budeme prepájať teóriu s praxou a na veľmi intenzívnom kurze sa dozviete viac o týchto témach:

Definícia osobnosti Kedy sa osobnosť vyvíja, čo na ňu vplýva, ako ju diagnostikovať Koľko zdedím, koľko dostanem výchovou Freudova diagnostika Statusový model Friedmann-Schulz diagnostika Čo je sebavedomie Z čoho pramení nízke sebavedomie Cyklus sebavedomia Sila mysle Sebapoznanie a moje silné stránky Myslenie a názory Ciele – ako si ich správne stanoviť a splniť Správanie – ako vplýva na sebavedomie Postoje – ako zmeniť nesprávne postoje Zdroje – odkiaľ môžeme čerpať pri budovaní zdravého sebavedomia Vytrvalosť – ako ju získať a udržať si ju

Cena kurzu: 170,– EUR s DPH Kurz sa bude konať dňa 07.04.2019 v čase od 8.00 hod. do 16.00 hod. v priestoroch spoločnosti Power Coaching, Mierová 56, Bratislava-Ružinov Prihlasovať sa môžete priamo cez web alebo emailom info@powercoaching.sk alebo na 0948 168 011

Tešíme sa na Vás!

Kontaktná osoba

Fanny Bilková
+421 948 168 011
info@powercoaching.sk

Hodnotenie
Organizátor