Pedikérsky kurz - pedikér/ka, pedikúra VaV - Prešovský kraj

Základné info
  • Termín kurzov: otvára sa podľa záujmu
  • Cena: 590 €
  • Poznámka k cene: Kurz ZADARMO (preplatený úradom práce) cez projekt RE-PAS. Pre samoplatcov cena už od 590€ po využití zliav - základná cena kurzu 799 €. Možnosť splátok bez navýšenia.
  • Organizátor: VaV Akademy, s.r.o.
Prihlásiť sa na kurz

Popis kurzu

Na nový rok ten správny krok – urobte si kurz a získajte kvalitné vedomosti a praktické zručnosti vo VaV Akademy. Chcete sa stať odborníkom v oblasti pedikúry? Zdokonaľte sa v tom, čo vás baví a napĺňa. Získajte všetky zručnosti v priebehu akreditovaného kurzu vo VaV a certifikát, ktorý je potrebný pre prácu alebo podnikanie v tejto oblasti. Splňte si svoj sen vo VaV Akademy – vyberte si KVALITU a osvedčené vzdelávanie aj s praxou. Tešíme sa na vás!

⇒ kurz pedikúry v rozsahu 284 hod. (teoretická + praktická časť), akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR, je podmienkou pre získanie Osvedčenia – certifikátu pre účely otvorenia si vlastnej živnosti v oblasti pedikérskych služieb alebo pre kvalifikovaný výkon pedikéra/pedikérky v špecializovaných zariadeniach (salónoch krásy a pod.)

⇒ cieľom vzdelávania je odborne vyškoliť záujemcov o prácu pedikéra/pedikérky tak, aby nadobudli teoretické a praktické zručnosti pre úspešný výkon tohto povolania

Garantujeme:

  • skúsených lektorov s dlhoročnou praxou
  • individuálny prístup
  • kvalitné vzdelávacie priestory
  • potrebné študijné materiály zdarma
  • užitočné tipy do praxe

NEPREHLIADNITE a chyťte si VaV zľavu – mínus 209 € z ceny kurzu IBA DO 28.2. Viac info. o špeciálnych VaV zľavách nájdete na našej webstránke TU: https://www.vavakademy.sk/novorocne-akcie-s-vav

⇒ VaV TIP: Neplaťte za svoj kurz a absolvujte ho úplne ZADARMO. Požiadajte svoj ÚPSVaR o preplatenie kurzu cez projekt RE-PAS čím skôr. Viac sa dozviete na webstránke: http://www.vavakademy.sk/kurzy-krasy/kurz-pedikury Odošlite si nezáväznú online prihlášku – budeme vás kontaktovať.

⇒ Kompletnú ponuku Kurzov krásy VaV nájdete TU: http://www.vavakademy.sk/kurzy-krasy

Cieľová skupina

⇒ záujemcovia, ktorí sa chcú uplatniť v pedikérskych salónoch, alebo sa chcú pedikúre venovať samostatne

⇒ pre prihlásenie sa do kurzu nie sú potrebné žiadne vstupné vedomosti ani skúsenosti v tejto oblasti

Obsahová náplň

⇒ pracovné postupy pri mokrej a suchej pedikúre, pri modelovaní a lakovaní nechtov

⇒ materiály a pracovné nástroje používané v pedikérskych službách

⇒ diagnostika stavu chodidla, pokožky nôh a nechtov, zostavovanie ošetrujúcich krokov a voľba vhodných prípravkov

⇒ masáže nôh, príprava regeneračných a relaxačných doplnkových ošetrení: peeling, relaxačné kúpele nôh, masky, zábaly, lakovanie, modelovanie a zdobenie nechtov (nechtový dizajn)

Akreditovaná rekvalifikácia:
áno

Termíny kurzov

Otvára sa podľa záujmu.

Kontakt a miesto konania

Kontaktné údaje
Zdenka Kaščáková
mobil: +421 948 996 639
e-mail: info@vav.sk

Adresa
Kurz organizujeme podľa záujmu v mestách na celom Slovensku. Kontaktujte nás - naša manažérka kurzu vám rada upresní termín a miesto konania kurzu. V Prešove nás nájdete na pobočke VaV na adrese Hlavná 50 a v Sabinove na adrese Námestie slobody 27..

O organizátorovi

Kontaktné údaje
tel: +421 51/772 13 35
mobil: +421 908 996 639
email: info@vav.sk
web: www.vavakademy.sk/

Adresa
VaV Akademy, s.r.o.
Hlavná 50, Prešov Zobraziť na mape