Detail kurzu

Kurz Výroba šperkov technikou TIFFANY

Združenie pre integrálne vzdelávanie

Popis kurzu

Naučíte sa vyrobiť si originálny šperk z polodrahokamov a striebra, surových drahokamov umeleckou technikou Tiffany, odvodenou od stredovekej techniky tvorby farebných sklenených okien – vitráží katedrál. Všetok materiál (strieborno medená páska a strieborný cín, polodrahokamy rôznych farieb – citríny, ruženíny, sodality, granáty a iné, je v cene kurzu s možnosťou dokúpiť si aj surové drahé kamene a striebro – topáz, smaragd, kunzit, rubíny, akvamaríny. Kurz rozvíja zručnosť a kreativitu a je vhodný pre ženy aj mužov. Môžete si vyrobiť náušnice, prstene, spony a brošne, originálne prívesky z rôznych farebných polodrahokamov podľa vlastnej fantázie. Jedinečný zážitkový kurz nájdete iba v ZIV.

Obsah kurzu

Trojhodinový kurz výroby šperkov z polodrahoka­movpre každého, umeleckou technikou tiffany, ktorú sa naučíte pod odborným vedením. Môžete si vyrobiť vlastný prívesok, náušnice, prsteň, sponu do vlasov a iné. Ponúkame široký výber polodrahokamov a kryštálov ako sú karneol, sodalit, tyrkys, citrín, fluorit, mesačný a slnečný kameň, akvamarín a mnohé iné. Naučíte sa pracovať s pájkovačkou a materiálom na výrobu šperkov. Možete si dokúpiť aj striebro a drahé kamene a urobiť si šperk aj zo surových drahokamov ako napr. topásy, rubíny, smaragdy, akvamaríny, kunzit

Kurz sa koná v príjemnom prostredí galérie ZIV (galéria obrazov, šperkov, výstava kryštálov).

Cieľová skupina

dospelí, manažéri, firmy, skupiny, firemné školenia pre zamestnancov, ako teambuilding, nie sú potrebné žiadne predchádzajúce znalosti, kurz pre každého. Možnosť kúpiť darčekové poukazy.

Poznámka k cene

V cene je všetok materiál vrátane kryštálov.

Kontaktná osoba

Ing. Iveta Slobodníková
+421 905 255 585
ziv@ziv.sk

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať