Detail kurzu

Popis kurzu

Trojhodinový kurz klasickej krajinomaľby vedený profesionálnou výtvarníčkou, zameraný na základy krajinomaľby a plenérovú maľbu – maľovanie v prírode (v letných mesiacoch, v zimných v ateliéri.

Obsah kurzu

Štvorhodinový kurz maľovania priamo v prírode alebo v Galérii podľa počasia a ročného obdobia, s prednáškou k žánru krajinomaľby, interpretácii, tvarovej a farebnej kompozícii, maliarskym technikám. Základy kompozície krajiny – výber námetu z okolitej prírody, pri maľbe v ateliéri námety na výber, čierno-biela a farebná skica, výber techniky a spracovanie námetu.Kurz je vhodný vzhľadom na individuálny prístup lektorov pre každého, začiatočníkov aj pokročilých, môžete ho absolvovať viac krát a pod vedením akad. maliarov rozvíjať svoj dar stvárnenia krajiny. Techniky na výber – ceruzka, uhlík, rudka, pastel, akvarel, akryl, špeciálne techniky a tuš.

Kurz je určený širokej verejnosti, nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti a znalosti, krajinárske námety na výber. Vítané sú aj vaše vlastné námety, prípadne fotografie miest, ku ktorým máte vzťah a chcete si ich výtvarne stvárniť. Všetok použitý materiál je v cene kurzu. V letných mesiacoch sa kurz po dohode koná v prírode, od októbra do apríla v ateliéri.

Cieľová skupina

verejnosť

Poznámka k cene

skupinová zľava 20 % od 4 osôb

Kontaktná osoba

Ing. Iveta Slobodníková
+421 905 255 585
ziv@ziv.sk

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať