Detail kurzu

1. Online profesionálny kurz make-upu

FAME management world s. r. o.

Popis kurzu

Je nám obrovským potešením predstaviť vám kurz, na ktorý ste tak dlho čakali.
Kurzom vás prevedú profesionálni make-up artisti a lektori, ktorí vás naučia tajomstvá, triky, tipy a postupy, ako zvládnuť make-up. A to všetko on-line. V pohodlí a v čase, kedy vám to vyhovuje.Naučíte sa všetko od základov vizáže, samolíčenia, denného makeupu, líčenia očí, pier, obočia, svadobného a spoločenského make-upu cez cenné tipy, ako si ekonomicky zadovážiť tie správne líčidlá.
Profesionálne sa vyškolte v tom, čo vás baví. Privyrábajte si kreatívnou činnosťou popri škole, zamestnaní, na materskej,…
Otvorte si týmto certifikovaným kurzom zadné vrátka pre prípad straty zamestnania.

Obsah kurzu

Ako bude prebiehať 1.online profesionálny kurz make-upu?

Obdržíte od nás 12 videí spracovaných e-learningovou formou.
Každé video bude mať dĺžku minimálne 1 hodiny.
Prezerať ich budete môcť v telefóne, na tablete či notebooku.

Aký je rozdiel medzi youtube videom a výukovým videom?
Youtube video má zábavný charakter, ktorý má zaujať pozorovateľa aj na úkor poprenia správnych postupov. Jedná sa rovnako zväčša o make-upy, ktoré nie sú vhodné na bežné nosenie, ale naopak lichotia umelému osvetleniu a kamere.
Videá, ktoré slúžia na výuku, sa naopak vyznačujú dbaním na dodržanie správnych postupov overených profesionálmi. Lektori vo videách dbajú na zrozumiteľné vysvetlenie, názornú ukážku postupu líčenia a produktu.

Pri každom líčení lektor spraví zámerne viacero najčastejších chýb (napr. krivá linka, zle zvolený odtieň produktu, otlačená mascara, fľaky na tvári po kontúrovaní, otlačený rúž, zle nalepené mihalnice,…) a názorne vám ukáže, ako sa popasovať s daným problémom.

Kurz je rovnako zameraný na oboznámenie sa študentov s čo najširšou škálou produktov.
V našom make-up ateliéri máme líčidlá takmer 80 kozmetických značiek. Preto aj vo videách vám lektori pri každom líčení ponúknu najvhodnejšie produkty vo viacerých variantách pre každú peňaženku. Odporučia vám nielen prémiové svetoznáme značky ale rovnako aj lacnejšie odbobné produkty z e-shopov a drogérií, ktoré vám spravia rovnakú službu.

Lektori, ktorí patria medzi slovenskú make-up špičku, vám rovnako prezradia tipy, ako jednu vec používať na viacero spôsobov. Tieto make-up “hacks” naplno rozvinú vašu kreativitu a ušetria vašu peňaženku.

Po každom videu dostanete domácu úlohu, ktorá bude spočívať v kreatívnej časti.
Obdržíte zadania, ktoré budete musieť vypracovať. Jedná sa najčastejšie o zhotovenie komplet make-upu na danú tému, opakovanie jednotlivých techník do dokonalosti, písomný test,…
Kontrolujúci lektor vám každú domácu úlohu pozorne prejde, ohodnotí, navrhne prípadné opravy. Potom, čo zváži, že ste dané techniky a postupy zvládli, pustí vás do ďalšieho levelu a obdržíte nasledujúce video s výukou.
Čas určený na absolvovanie jednotlivých levelov je od 2 dní po 2 mesiace. Postupujte vlastným tempom.

Výuka je veľmi interaktívna, zapájajú sa do nej najmodernejšie platformy, vrátane sociálnych sietí.
Ako študent získate prístup do chatovacej miestnosti, kde budú prítomní všetci študenti tohto 1.online profesionálneho kurzu make-upu. Chatovacia miestnosť slúži na vzájomné zdieľanie skúseností, vymieňanie si tipov a trikov, hľadanie odpovedí na vaše otázky, doporučenie si aktuálnych akcií, nadväzovanie priateľstiev a možných spoluprác.
Chatovací priestor bude oživený aj rôznymi sprievodnými aktivitami, ako sú lajfky, akcie, dôležité upozornenia,…

PROGRAM KURZU (vo videách nájdete):

1. Úvod, privítanie
2. Predstavenie produktov dekoratívnej kozmetiky a výrobkov potrebných pre make-up artistov (lacnejšie a prémiové produkty), starostlivosť o pleť (typy a stavy pleti, správny výber ošetrujúcej kozmetiky)
3. Tipy na postupné vyskladanie si vizážistického kufríka so zreteľom na ekonomické faktory
4. Spôsob manipulácie s dekoratívnou kozmetikou, dodržovanie hygienických postupov, spôsob dezinfekcie každého používaného produktu a vizážistickej pomôcky
5. Denné líčenie
6. Samolíčenie
7. Biznis make-up (make-up na pracovné pohovory a rokovania)
8. Dokonalá pleťovka a výber správneho make-upu (líčenie dokonalej pleti, vrások, akné,…)
9. Kontúrovanie (denné vs. instagramové v štýle Kardashian)
10. 8 spôsobov úpravy a líčenia obočia (klasické aj najmodernejšie trendy)
11. Líčenie rôznych druhov očí (pri sebe / od seba položené, hlbko posadené oči, malé, vypuklé, nosenie okuliarov,…)
12. Líčenie očí rôznymi spôsobmi (dymové, cut crease, wet look,…)
13. Linky na takmer všetky spôsoby (od klasických cez retro až po moderné techniky)
14. Lepenie umelých mihalníc a trsov
15. Líčenie pier (zväčšovanie, zmenšovanie, správna aplikácia viacerých druhov rúžov a leskov)
16. Svadobné líčenie (rôzne techniky, tipy a triky ako vyhovieť nevestám a ich najrôznejším požiadavkám, odporúčanie dlhotrvajúcich produktov, chyby vizážistov, najmodernejšie trendy)
17. Spoločenské líčenie (plesy, stužkové, promócie,…)

18. Fashion a extravagantné líčenie (módne prehliadky, líčenia do fashion editoriálov, na umelecké projekty,…)

19. Prekvapenia – Bonusy
20. Marketing pre Make-up artistov (ako si nájsť po kurze verných zákazníkov, ako premeniť sociálne siete zo straty času na účinnú platformu vhodnú na podnikanie, zadávanie reklám na sociálnych sieťach a google, tvorba corporate identity ako je logo, vizitky, web, tipy, triky, skúsenosti)

ZADARMO: 12 x E-BOOK

LEKTORI:
– Ivetka Škrabáková (Majsterka Slovenska v líčení 2018, NYX Face Awards CZ/SK 2017 a 2018 TOP 5, Profil na Instagrame: ivetkaskrabakova)
– Claudia Ďuríšek (Dvorná make-up artist zn. Dermacol, slovenská Kardashianka, vizážiska známych osobností, Profil na Instagrame: claudiadurisek_makeupartist)
– Janka Maderková (Make-up artist na Vienna Fashion Week, kariéru začala v MAC, momentálne pracuje pod z. Bobbi Brown, venuje sa aj Face chartom, ktoré študovala ako v MAC tak aj u svetoznámeho Milk1422, Profil na Instagrame: janica_art)
– Eva Mihulková (Spolupracuje na prestížnych projektoch v ČR. Má za sebou veľké projekty ako kampane pre Tesco ČR, Moneta Money bank ČR, Pražská filharmonia, Hyundai, Tvoje Šance, Samsung, módne prehliadky a promo fotenia pre fashion designera Dominika Navrátila, muzikál Horečka úterní noci,… Profil na Instagrame: vizazistka.pardubice.praha)
– Terézia Madarová (Zakladateľ Fame Management, Špeciálna cena poroty v súťaži Podnikateľka roka r. 2007, Semifinalist v súťaži Podnikateľ roka, Ernst & Young, menovaná Švédskou korunnou princeznou Viktóriou za Ambasádorku slovenských podnikateliek,…)
A ďalší…Cieľová skupina

Komu je kurz určený?
– úplným začiatočníkom
– stredne pokročilým
– všetkým milovníkom make-upu, ktorí sa chcú niečo nové naučiť a nasať inšpirácie
– absolventom našej akadémie, ktorí chcú stretnúť opäť svojich obľúbených lektorov a “refreshnúť” svoje znalosti
– absolventom iných akadémií, ktorí cítia potrebu sa naučiť ďalšie postupy od viacerých make-up artistov
– self-taught make-up artistom (samoukom), ktorí si uvedomujú, že im chýbajú pevné základy
– ľuďom, ktorí radi skúšajú niečo nové alebo chcú produktívne oživiť svoj voľný čas

Kontaktná osoba

Manager
0901 710 659
info@fame.management

Hodnotenie
Organizátor