Detail kurzu

Školenie KYSELINA HYALURÓNOVÁ (výplň a kontúring pier) pre kozmetičky a všetkých zdravotníckych pracovníkov - v Bratislave

Educated & Happy - Dr. Dasha Sarah Witzan, PhD.

Popis kurzu

Lektorka má dlhoročné skúsenosti v estetickej medicíne z Izraela a USA, ďalej si zvyšuje kvalifikáciu v Prahe v ambulancii plastickej chirurgie.

Individuálne.

Školenie trvá 5 hodín a skladá sa z teoretickej a praktickej časti (živá modelka).

Následne účastníčky dostanú certifikát o úspešnom absolvovaní školenia.

Počas nasledujúceho mesiaca majú účastníčky možnosť prácu na vlastných klientkách podľa potreby konzultovať s Dr. Vičanovou  na základe zaslaných fotografií.

Cieľom absolvovania školenia je zvýšenie kvalifikácie v odbore.

V cene kurzu je aplikacia kyseliny hyaluronovej do pier (konturing a výplň).

Obsah kurzu

Kyselina hyalurónová sa prirodzene nachádza v ľudskom tele. V najvyšších koncentráciách sa vyskytuje v tekutinách v očiach a kĺboch. Momentálne sa používa v oblasti medicíny a estetických zákrokov, pričom sa extrahuje z kohútích hrebeňov alebo sa vyrobí baktériami v laboratóriu.

Používame materiály :

  • Stylage Special Lips
  • Stylage Special Lips Lidocaine
  • Juvederm Ultra Smile
  • Juvederm Volbella
  • Juvederm Ultra 2
  • Juvederm Ultra 3

Dokonalé pery je možné dosiahnúť ich modelovaním pomocou kyseliny hyalurónovej, ktorá umožňuje kontrolu nad ich objemom pomocou injektovanej látky. Injekcie je možné podávať postupne, až pokým sa nedosiahne požadovaný výsledok. Rany sa veľmi rýchlo hoja a akékoľvek nerovnosti môžu byť ľahko rozpustené. Ak porovnáme túto metódu s inými výplňami, vzniká pri nej menší opuch a modriny. Výplne vydržia cca 6 mesiacov, všetko záleží od metabolizmu. U niektoho môže trvať dokonca o pár mesiacov dlhšie.

Certifikát Certifikát o absolvovaní kurzu

Kontaktná osoba

Dr. Dasha Sarah Witzan, PhD.
0905 403 854
dasa.vican@gmail.com

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať