Detail kurzu

Popis kurzu

Bankovanie tváre

Kurz na osvojenie techniky používania podtlakovej banky na masáž tváre, krku a dekoltu. Fantastické vypnutie pleti, eliminácia vrások a zvýraznenie kontúr tváre.

ROZSAH: 8 hodín
FORMA: prezenčná, salón House Gatsby, Bratislava
UKONČENIE: certifikát

  • - masáž pre ochabnutú pokožku
  • - pomocou manuálnych podtlakových baniek
  • - technika na spevnenie kontúr tváre a omladenie

Obsah kurzu

Čo sa u nás naučíte

Za pomoci podtlaku (vákua), ktoré vytvorí banka a správnej techniky práce, dochádza k vypnutiu pleti, stimulácii svalov, rozprúdeniu lymfatického systému, zvýšeniu prekrvenia a okysličeniu buniek. Zvýraznia a definujú sa kontúry tváre a krku a eliminujú sa vrásky a ryhy. Bankovanie je ideálna technika na doplnenie služieb vo Vašom salóne. Vyskúšajte ju a hneď si ju zamilujete.

Celý kurz prebieha v nadčasovom salóne HOUSE GATSBY Beauty Health & Style. Kurz pozostáva z teoretickej a praktickej časti (45 min teoretická časť, 6 hod praktická časť, prestávka) pod vedením skúsenej lektorky. Praktická časť sa vykonáva na modelke, ktorú si môžete v prípade záujmu zabezpečiť samy, alebo ju zabezpečíme my. Je samozrejme možnosť vyskúšať si danú masáž v rámci kurzu aj na vlastnej pleti. Po absolvovaní kurzu dostanete certifikát o zaškolení, učebné materiály a bezplatné konzultácie so školiteľom.

Cieľová skupina

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre profesionálov v oblasti kozmetiky, ktorí si chcú rozšíriť vedomosti a zručnosti v novom type masáže.

Certifikát Certifikát o absolvovaní školenia Poznámka k cene

Celý kurz prebieha v nadčasovom salóne HOUSE GATSBY Beauty Health & Style. Kurz pozostáva z teoretickej a praktickej časti (45 min teoretická časť, 6 hod praktická časť, prestávka) pod vedením skúsenej lektorky. Praktická časť sa vykonáva na modelke, ktor

Kontaktná osoba


0905777456
info@bcl.sk

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať