Detail kurzu

Kurz DOKONALÁ FÚKANÁ/PERFECT BLOW DRY

Beauty College BCL (SENI s.r.o.)

Popis kurzu

Beauty College:

  • - každý vlas sa dá dokonale vyfúkať
  • - dlhá trvácnosť účesu bez „betónovacích“ produktov
  • - od príchodu klienta až do posledného dotyku s vlasom

Obsah kurzu

Koruna dokonalosti rodiaca sa pod Vašimi rukami. Vaša tvorba, Váš podpis. Úsmev na tvári klienta. Vrelé odporúčania. To všetko dokážete a my Vám radi povieme ako.

ROZSAH: 6 hodín

FORMA: prezenčná, salón House Gatsby, Bratislava

UKONČENIE: certifikát

Čo sa u nás naučíte

Ak ste v kaderníckej praxi už nejaký ten čas iste viete, že najlepší zo všetkého je klient, ktorý sa neváha vrátiť nielen kvôli farbe a strihu, ale hlavne kvôli stylingu a fúkanej. Hoci aj každý týždeň, či aj dvakrát v jednom týždni. Skrátka, kedykoľvek to potrebuje. Príde a zakaždým ho ovládne ten neuveriteľný pocit, ktorý prináša všetka tá pružnosť, objem a lesk. Pretože si môže užívať krásne vlasy celé dni! Vhodné pre kaderníkov a vizážistov na všetkých úrovniach: od úplných začiatočníkov až po profíkov, ktorí chcú vylepšiť svoje služby.

Od prvého kontaktu s klientom až po posledný dotyk s jeho korunou krásy budeme riešiť do detailov a hlavne praxou nasledovné:

  • Analýza a príprava vlasov klienta
  • Výber produktov, nástrojov, kefy
  • Sekcie, vrstvy, napnutie
  • Rozsah techník sušenia fúkaním na vytvorenie bezchybného výsledku
  • Finalizácia účesu, odporúčania
Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre vyučené kaderníčky, ktoré chcú posunúť svoj výkon a výsledky na vyššiu metu, alebo sa necítia sebavedomo pri výkone kaderníckych úkonov, prípadne pre kaderníčky, ktoré sa k práci vracajú po dlhšej pauze.

Kde a ako kurz prebieha

Celý kurz prebieha v nadčasovom salóne HOUSE GATSBY Beauty Health & Style. Kurz vedie skúsený lektor, ktorý Vás prevedie všetkými dôležitými témami v ľudskom jazyku a príjemnej priateľskej atmosfére. Priestor bude aj na otázky a dôraz sa kladie na uplatnenie vedomostí v praxi. Prax sa vykonáva na modelke, ktorú si môžete v prípade záujmu zabezpečiť sami, alebo ju zabezpečíme my. Po absolvovaní kurzu dostanete certifikát o zaškolení.

Čo si priniesť na kurz

Dobrú náladu, chuť naučiť sa niečo nové. Odporúčame priniesť si pohodlné oblečenie na prezlečenie a prezúvky. Všetko ostatné Vám zabezpečíme my.

Cieľová skupina

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre vyučené kaderníčky, ktoré chcú posunúť svoj výkon a výsledky na vyššiu metu, alebo sa necítia sebavedomo pri výkone kaderníckych úkonov, prípadne pre kaderníčky, ktoré sa k práci vracajú po dlhšej pauze.

Certifikát Certifikát o absolvovaní školenia

Kontaktná osoba


0905777456
info@bcl.sk

Hodnotenie
Organizátor