Detail kurzu

Kurz rozšírených hodín PRAXE PRE KADERNÍČKY

Beauty College BCL (SENI s.r.o.)

Popis kurzu

Beauty College:

  • - zopakovanie si základných pojmov a postupov
  • - precvičenie zručností, ktorými už disponujete
  • - prehľad a výučba nových trendov na všetkých úrovniach

Obsah kurzu

Potrebujete nabrať zručnosť, alebo zopakovať si postupy kaderníckych úkonov? Radi Vám s tým pomôžeme.

ROZSAH: 25 hodín
FORMA: prezenčná, salón House Gatsby, Bratislava
UKONČENIE: potvrdenie o absolvovaní praxe

Čo sa u nás naučíte

Pracovať v kaderníckom salóne, či otvoriť si vlastné kaderníctvo, to je vždy skúška vedomostí a hlavne zručností. Nato, aby ste neboli pod stresom a tešili sa do práce je potrebné, aby ste mali všetky úkony zvládnuté na 120% a my Vám s tým radi pomôžeme. Kurz je pre maximálne 6 ľudí, preto je možnosť dokonale ho nastaviť pre Vaše potreby a zdokonaliť Vaše zručnosti.

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre vyučených kaderníkov/kaderníčky, ktoré sa necítia sebavedomo pri výkone kaderníckych úkonov, prípadne pre kaderníčky, ktoré sa k práci vracajú po dlhšej pauze.

Kde a ako kurz prebieha

Celý kurz prebieha v nadčasovom salóne HOUSE GATSBY Beauty Health & Style. Kurz pozostáva z praktickej časti, počas ktorej sa opakujú aj základné teoretické tézy pod vedením skúseného lektora. Prax sa vykonáva na modelke, ktorú si môžete v prípade záujmu zabezpečiť sami, alebo ju zabezpečíme my. Po absolvovaní kurzu dostanete potvrdenie o absolvovaní praxe a bezplatné konzultácie so školiteľom.

Čo si priniesť na kurz

Dobrú náladu, chuť naučiť sa niečo nové. Odporúčame priniesť si pohodlné oblečenie na prezlečenie a prezúvky, nožnice, fén, obľúbené kefy. Všetko ostatné Vám zabezpečíme my.

Cieľová skupina

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre vyučených kaderníkov/kaderníčky, ktoré sa necítia sebavedomo pri výkone kaderníckych úkonov, prípadne pre kaderníčky, ktoré sa k práci vracajú po dlhšej pauze.

Certifikát Potvrdenie o absolvovaní praxe alebo certifikát

Kontaktná osoba


0905777456
info@bcl.sk

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať